Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Kronospan OSB Sp. z o.o.

Zakład w Strzelcach Opolskich

Fabryka w Strzelcach Opolskich to jeden z 10 zakładów Kronospan na świecie produkujących OSB w ramach gamy produktów Kronobuild. Firma posiada w swojej ofercie zarówno płyty o prostej krawędzi, jak i płyty frezowane pióro-wpust o formatach dostosowanych do poszczególnych rynków europejskich, a także formaty typowe dla budownictwa szkieletowego czy sektora DIY.

Zakład powstał W 2015 i jest pierwszym w Polsce zakładem Kronospan, produkującym płytę OSB przeznaczoną dla budownictwa.

 

 

Aktualności / Press room

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Kronospan uhonorowany tytułem Solidny Pracodawca

Filozofia firmy to ciągły rozwoju i dążenie do doskonalenia procesów produkcyjnych, poprzez wdrażanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Osiągniecie tego celu, możliwe jest tylko i wyłącznie z pomocą wykształconej kadry. Dlatego Kronospan inwestuje w ciągły rozwój pracowników. Z tego samego powodu inwestuje w edukację dzieci i młodzieży, bo to oni stanowią przyszłość świata. Dzięki zaangażowaniu się firmy w edukację branża drzewna i meblarska zyskuje wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Kronospan „Najbardziej Efektywna Firma Podkarpacia”

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Podkarpacia. Wśród nagrodzonych 5 listopada firm jest Kronospan Mielec. Eksperci ZPP przeanalizowali informacje dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację firm z regionu. Po ocenie danych, eksperci wybrali 39 laureatów. To najprężniej działające przedsiębiorstwa w województwie Podkarpacki. Do finału weszło 6 zwycięzców.