Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Kronospan OSB Sp. z o.o.

Zakład w Strzelcach Opolskich

Zakład Kronospan KO w Strzelcach Opolskich

Fabryka w Strzelcach Opolskich to jeden z 10 zakładów Kronospan na świecie produkujących OSB w ramach gamy produktów Kronobuild. Firma posiada w swojej ofercie zarówno płyty o prostej krawędzi, jak i płyty frezowane pióro-wpust o formatach dostosowanych do poszczególnych rynków europejskich, a także formaty typowe dla budownictwa szkieletowego czy sektora DIY.

Zakład powstał W 2015 i jest pierwszym w Polsce zakładem Kronospan, produkującym płytę OSB przeznaczoną dla budownictwa.

 

 

Aktualności / Press room

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.