Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Aktualności

TOP Builder 2020 dla Kronospan
Polska

System ochrony powietrza UTWS nagrodzono w XII edycji ogólnopolskiego konkursu Top Builder, w kategorii: Innowacja roku.

Pracujemy zachowując bezpieczeństwo

Premier stopniowo odmraża gospodarkę, firmy wracają do pracy. Nie oznacza to jednak, że możemy zapomnieć o procedurach bezpieczeństwa. Im bardziej zadbamy o siebie, tym bezpieczniejsze będą osoby w naszym otoczeniu. Epidemia wymusiła na firmach zupełnie nowe podejście do pracy. Spowodowała także wprowadzenie wielu procedur bezpieczeństwa. My także wprowadziliśmy zmiany w naszym systemie prac

Szpital powiatowy w Dębicy otrzymał
od Kronospan HPL z Pustkowa 50 tys.
zł dofinansowania. Pieniądze
trafią na walkę z Covid-19.

Od kilku miesięcy cały świat walczy z koronawirusem. W walce o życie stanęli obok siebie wszyscy, którzy chcą i mogą pomóc. Maski, kombinezony, płyny do dezynfekcji, sprzęt i pieniądze potrzebne na walkę z Covid-19 napływają do szpitali i personelu medycznego z każdej strony. Również z Pustkowa.

Kronospan przekazał Bartkowi laptopa

O pomoc dla ucznia klasy integracyjnej poprosiła jego nauczycielka. Laptop trafił już do Bartka,. Chłopiec w podziękowaniu obdarował pracowników Kronospan wielkim, własnoręcznie wykonanym sercem.

Kronospan kupił nową karetkę dla
szpitala

Firma Kronospan kupiła nowy ambulans transportowy dla Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Samochód przyjechał do szpitala 14 kwietnia. To pomoc dla szpitala w walce z wirusem Covid-19. Nowym ambulansem przewożeni będą pacjenci oraz materiał do badań. Fiata Doblo L2H2 Multijet, przygotowano specjalnie pod potrzeby szpitala i zgodnie z jego wytycznymi. Oprócz samochodu placówka dostała również nosze transportowe i fotel kardiologiczny.