Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Aktualności

Pracujemy zachowując bezpieczeństwo

Premier stopniowo odmraża gospodarkę, firmy wracają do pracy. Nie oznacza to jednak, że możemy zapomnieć o procedurach bezpieczeństwa. Im bardziej zadbamy o siebie, tym bezpieczniejsze będą osoby w naszym otoczeniu. Epidemia wymusiła na firmach zupełnie nowe podejście do pracy. Spowodowała także wprowadzenie wielu procedur bezpieczeństwa. My także wprowadziliśmy zmiany w naszym systemie prac

Szpital powiatowy w Dębicy otrzymał od Kronospan HPL z Pustkowa 50 tys. zł dofinansowania. Pieniądze trafią na walkę z Covid-19.

Od kilku miesięcy cały świat walczy z koronawirusem. W walce o życie stanęli obok siebie wszyscy, którzy chcą i mogą pomóc. Maski, kombinezony, płyny do dezynfekcji, sprzęt i pieniądze potrzebne na walkę z Covid-19 napływają do szpitali i personelu medycznego z każdej strony. Również z Pustkowa.

Kronospan przekazał Bartkowi laptopa

O pomoc dla ucznia klasy integracyjnej poprosiła jego nauczycielka. Laptop trafił już do Bartka,. Chłopiec w podziękowaniu obdarował pracowników Kronospan wielkim, własnoręcznie wykonanym sercem.

Kronospan kupił nową karetkę dla szpitala

Firma Kronospan kupiła nowy ambulans transportowy dla Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Samochód przyjechał do szpitala 14 kwietnia. To pomoc dla szpitala w walce z wirusem Covid-19. Nowym ambulansem przewożeni będą pacjenci oraz materiał do badań. Fiata Doblo L2H2 Multijet, przygotowano specjalnie pod potrzeby szpitala i zgodnie z jego wytycznymi. Oprócz samochodu placówka dostała również nosze transportowe i fotel kardiologiczny.

Recykling buduje przyszłość

Mamy wobec przyszłych pokoleń obowiązek dbania o środowisko. Właśnie dlatego cały świat przestawia produkcję na recykling.