Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Aktualności

Kronospan przekazał zamgławiacz dla szpitala w Strzelcach Opolskich

Zakłady Kronospan w Strzelcach Opolskich przekazały szpitalowi powiatowemu sprzęt do dezynfekcji pomieszczeń. To kolejne wsparcie, które firma przekazała na walkę z Covid-19.

#GaszynChallenge Kronospan i Silva

Pracownicy Kronospan i Silva dołączyli do wielkiej charytatywnej akcji #GaszynChallenge. Jej celem jest zebranie pieniędzy na pomoc chorym dzieciom. Pomaganie jest dobre. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego pracownicy Kronospan Polska, Kronospan Mielec i Silva dołączyli do kampanii wspierającej dzieci chore na SMA.

Uwaga maturzyści! Ważna informacja!

Jeśli jeszcze nie macie wybranego kierunku studiów, albo nie wiecie, który z nich wybrać, żeby w pełni wykorzystać swoje zdolności i zainteresowania, mamy coś dla Was. Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym. To dobry wybór na przyszłość. Dzięki programowi stypendialnemu już przy wyborze studiów możecie zapewnić sobie pewną przyszłość!

Kronospan oraz Strefa Płyt  Magmar zaprojektowali i wykonali meble dla rodziny z Mielca

Właściciele firmy Magmar, która należy do ogólnopolskiej sieci Strefy Płyt, nie wahali się nawet przez chwilę czy podjąć się realizacji projektu wspólnie z Kronospan Mielec. -  Poznaliśmy historię tej rodziny i nie mieliśmy wątpliwości, że to osoby, którym trzeba pomóc – mówi Dariusz Marzec, współwłaściciel Magmar.

TOP Builder 2020 dla Kronospan Polska

System ochrony powietrza UTWS nagrodzono w XII edycji ogólnopolskiego konkursu Top Builder, w kategorii: Innowacja roku.