Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

gaszyn_challenge_Moment.jpg

#GaszynChallenge Kronospan i Silva

Pracownicy Kronospan i Silva dołączyli do wielkiej charytatywnej akcji #GaszynChallenge. Jej celem jest zebranie pieniędzy na pomoc chorym dzieciom. Pomaganie jest dobre. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego pracownicy Kronospan Polska, Kronospan Mielec i Silva dołączyli do kampanii wspierającej dzieci chore na SMA. Pracownicy zakładu w Szczecinku „pompowali” dla Kajtusia ze Świdwina. Ten piętnastomiesięczny dzielny chłopiec w ciszy walczy z nieuleczalną chorobą, na którą jest tylko jedno lekarstwo – najdroższy lek świata kosztujący ponad 9 milionów złotych.

Pracownicy zakładu Kronospan Mielec, wspólnie z pracownikami Silvy „pompowali” dla 10-miesięcznej Darii, chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Tu dowiecie się o niej więcej.

Zasady akcji #GaszynChallenge są proste – każdy robi 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeśli uczestnicy wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeśli nie, to do puszki wpada co najmniej 10 zł. Nominowani mają 48 godzin na podjęcie wyzwania, a następnie wyznaczają do wyzwania trzy inne osoby, instytucje lub firmy. 

Dziękujemy wszystkim za nominacje. A tu zobaczycie jak pracownicy Kronospan i Silva poradzili sobie z wyzwaniem.

Do wyzwania Kronospan Polska nominował firmy ze Szczecineckiego Klastra Meblowego: Grześkowiak Komponenty, BHK i Stol-Tap. 

Kronospan Mielec i Silva: Meblomaster, Strefa Płyt MAGO, Grupa G-3 s.c. Gugała G.P.R., BRW, Nadleśnictwo Mielec.

Krono_2_Moment.jpg [2.91 MB]


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.