Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Kariera

Witamy!

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej klasy produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni m.in. w Szczecinku, Mielcu, Strzelcach Opolskich, Jaśle, Poznaniu, Rudawie, Rytlu i Szczecinie.

Dlaczego Kronospan?

1. Najlepsza praca w regionie

Chcesz znaleźć stabilne zatrudnienie w dużej firmie? Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i comiesięczne nagrody uznaniowe dla naszych pracowników. Po co szukać dalej – już dziś dołącz do naszego zespołu!

2. Przede wszystkim rozwój

W Kronospan dbamy o naszych pracowników. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, a także szerokie możliwości rozwoju na terenie kraju i za granicą. Nasi pracownicy otrzymują szansę na udział w ciekawych i rozwojowych zadaniach, dzięki czemu pogłębiają własne umiejętności i kompetencje. Oferujemy możliwość rozwoju w różnych obszarach, adekwatnie do obranej ścieżki zawodowej. Chcemy, abyś się rozwijał i odczuwał satysfakcję z wykonywanych zadań.

3. Lider branży

Jesteśmy firmą działającą w ponad 40 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 16 000 pracowników. Z Polską jesteśmy związani od 1989 r. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak: Superbrands 2018, Diamenty Forbesa 2017, Pracodawca Jutra 2016.

W Kronospan najważniejszy jesteś Ty. Znajdź najlepszą pracę w regionie:

 

 Oferty pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zobacz w jaki sposób praca w Kronospan może zmienić Twoje życie!

Aktualności / Press room

TOP Builder 2020 dla Kronospan Polska

System ochrony powietrza UTWS nagrodzono w XII edycji ogólnopolskiego konkursu Top Builder, w kategorii: Innowacja roku.

Pracujemy zachowując bezpieczeństwo

Premier stopniowo odmraża gospodarkę, firmy wracają do pracy. Nie oznacza to jednak, że możemy zapomnieć o procedurach bezpieczeństwa. Im bardziej zadbamy o siebie, tym bezpieczniejsze będą osoby w naszym otoczeniu. Epidemia wymusiła na firmach zupełnie nowe podejście do pracy. Spowodowała także wprowadzenie wielu procedur bezpieczeństwa. My także wprowadziliśmy zmiany w naszym systemie prac

Szpital powiatowy w Dębicy otrzymał od Kronospan HPL z Pustkowa 50 tys. zł dofinansowania. Pieniądze trafią na walkę z Covid-19.

Od kilku miesięcy cały świat walczy z koronawirusem. W walce o życie stanęli obok siebie wszyscy, którzy chcą i mogą pomóc. Maski, kombinezony, płyny do dezynfekcji, sprzęt i pieniądze potrzebne na walkę z Covid-19 napływają do szpitali i personelu medycznego z każdej strony. Również z Pustkowa.