Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Kariera

Witamy!

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej klasy produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni m.in. w Szczecinku, Mielcu, Strzelcach Opolskich, Jaśle, Poznaniu, Rudawie, Rytlu i Szczecinie.

Dlaczego Kronospan?

1. Najlepsza praca w regionie

Chcesz znaleźć stabilne zatrudnienie w dużej firmie? Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i comiesięczne nagrody uznaniowe dla naszych pracowników. Po co szukać dalej – już dziś dołącz do naszego zespołu!

2. Przede wszystkim rozwój

W Kronospan dbamy o naszych pracowników. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, a także szerokie możliwości rozwoju na terenie kraju i za granicą. Nasi pracownicy otrzymują szansę na udział w ciekawych i rozwojowych zadaniach, dzięki czemu pogłębiają własne umiejętności i kompetencje. Oferujemy możliwość rozwoju w różnych obszarach, adekwatnie do obranej ścieżki zawodowej. Chcemy, abyś się rozwijał i odczuwał satysfakcję z wykonywanych zadań.

3. Lider branży

Jesteśmy firmą działającą w ponad 40 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 16 000 pracowników. Z Polską jesteśmy związani od 1989 r. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak: Superbrands 2018, Diamenty Forbesa 2017, Pracodawca Jutra 2016.

W Kronospan najważniejszy jesteś Ty. Znajdź najlepszą pracę w regionie:

 

 Oferty pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zobacz w jaki sposób praca w Kronospan może zmienić Twoje życie!

Aktualności / Press room

Kronospan zorganizował akcję bezpłatnych badań piersi

Październik od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. Podczas „różowego miesiąca” zwracamy szczególną uwagę na profilaktykę. Rak piersi to najczęstszy nowotwór wśród kobiet, dlatego tak ważne są regularne badania. Zwłaszcza teraz, gdy uwaga tak bardzo skupia się na walce z epidemią, nie możemy zapominać o profilaktyce innych chorób.

Kolejny rok akademicki na Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku. Rekrutacja trwa!

Studia, które powstały z inicjatywy i przy współpracy Kronospan oraz Politechniki Koszalińskiej są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na wysoko wyspecjalizowanych specjalistów. Jak pokazują wszelkie prognozy, zapotrzebowanie na inżynierów automatyków cały czas rośnie, szczególnie tych, posiadających wiedzę i umiejętności, pozwalające na projektowanie i eksploatację zinformatyzowanych i zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

Kinga Pakmur pierwszą studentką kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym Filii Politechniki Koszalińskiej

Kinga Pakmur jest pierwszą studentką kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku, która obroniła pracę i otrzymała tytuł inżyniera.