Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Kronospan HPL Sp. z o.o.

Zakład w Pustkowie

Zakład w Pustkowie
Zakład w Pustkowie

Zakład w Pustkowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości laminatów dekoracyjnych, obrzeży meblowych, blatów Slim Line, płyt kompaktowych oraz paneli elewacyjnych.

Zakład rozpoczął działalność w 1996 roku. Fabrykę utworzono na bazie istniejącego przedsiębiorstwa produkującego laminaty. W efekcie wielu kompleksowych zmian powstał nowoczesny  zakład produkcyjny, w którym zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, techniczne i produktowe. W ramach tworzenia tego przedsiębiorstwa zastosowano również wiele rozwiązań w zakresie inżynierii ochrony środowiska, które przyczyniły się do zlikwidowania niekorzystnego oddziaływania zakładu na środowisko.

 

Produkty Kronospan HPL Sp. z o.o. posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi potwierdzoną certyfikatem CE:

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000

Certyfikat Systemu Zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004

 

 

 

 

Aktualności / Press room

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.