Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Kronospan HPL Sp. z o.o.

Zakład w Pustkowie

Zakład w Pustkowie
Zakład w Pustkowie

Zakład w Pustkowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości laminatów dekoracyjnych, obrzeży meblowych, blatów Slim Line, płyt kompaktowych oraz paneli elewacyjnych.

Zakład rozpoczął działalność w 1996 roku. Fabrykę utworzono na bazie istniejącego przedsiębiorstwa produkującego laminaty. W efekcie wielu kompleksowych zmian powstał nowoczesny  zakład produkcyjny, w którym zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, techniczne i produktowe. W ramach tworzenia tego przedsiębiorstwa zastosowano również wiele rozwiązań w zakresie inżynierii ochrony środowiska, które przyczyniły się do zlikwidowania niekorzystnego oddziaływania zakładu na środowisko.

 

Produkty Kronospan HPL Sp. z o.o. posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi potwierdzoną certyfikatem CE:

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000

Certyfikat Systemu Zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004

 

 

 

 

Aktualności / Press room

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Kronospan uhonorowany tytułem Solidny Pracodawca

Filozofia firmy to ciągły rozwoju i dążenie do doskonalenia procesów produkcyjnych, poprzez wdrażanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Osiągniecie tego celu, możliwe jest tylko i wyłącznie z pomocą wykształconej kadry. Dlatego Kronospan inwestuje w ciągły rozwój pracowników. Z tego samego powodu inwestuje w edukację dzieci i młodzieży, bo to oni stanowią przyszłość świata. Dzięki zaangażowaniu się firmy w edukację branża drzewna i meblarska zyskuje wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Kronospan „Najbardziej Efektywna Firma Podkarpacia”

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Podkarpacia. Wśród nagrodzonych 5 listopada firm jest Kronospan Mielec. Eksperci ZPP przeanalizowali informacje dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację firm z regionu. Po ocenie danych, eksperci wybrali 39 laureatów. To najprężniej działające przedsiębiorstwa w województwie Podkarpacki. Do finału weszło 6 zwycięzców.