Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

hacker_3.jpg

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Ponadto informujemy, że nie jesteśmy nadawcą  wiadomości wysyłanych drogą mailową o następującej treści: 

„Dobry dzień,

Proszę znaleźć załączoną kopię naszej żądanej listy produktów w celach informacyjnych i umówić się na ekspresową dostawę.
Prosimy o przesłanie nam potwierdzenia zamówienia i warunków płatności.

Z poważaniem / Kind regards”

Jeśli otrzymają Państwo taką wiadomość, to prosimy o nieotwieranie załączników lub przesłanych linków. Istnieje możliwość zablokowania adresu e-mail z którego wiadomość została nadesłana oraz zgłoszenia takiej wiadomości jako spamu lub wiadomości potencjalnie niebezpiecznej do administratora Państwa serwera pocztowego.

 

Jednocześnie informujemy, że oszuści nie pozyskali Państwa adresów e-mail z naszych systemów informatycznych. Nasze systemy informatyczne są odpowiednio zabezpieczone i spełniają szereg wymogów bezpieczeństwa.

 


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Kronospan uhonorowany tytułem Solidny Pracodawca

Filozofia firmy to ciągły rozwoju i dążenie do doskonalenia procesów produkcyjnych, poprzez wdrażanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Osiągniecie tego celu, możliwe jest tylko i wyłącznie z pomocą wykształconej kadry. Dlatego Kronospan inwestuje w ciągły rozwój pracowników. Z tego samego powodu inwestuje w edukację dzieci i młodzieży, bo to oni stanowią przyszłość świata. Dzięki zaangażowaniu się firmy w edukację branża drzewna i meblarska zyskuje wysoko wykwalifikowanych pracowników.