Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Kronoflooring Sp. z o.o.

Kronoflooring Sp. z o.o.

Kronoflooring Sp. z o.o. oddział Jasło

Zakład w Jaśle jest jednym z 12 zakładów Kronospan na świecie produkujących podłogi i jednym z dwóch produkujących podłogi w technologii winylowej.
Zakład specjalizuje się w produkcji podłóg w technologii SPC – najnowszej w zakresie podłóg winylowych. Podłogi charakteryzują się bardzo dobrą stabilnością wymiarów oraz doskonałym wzornictwem i wyglądem, dzięki unikatowej technologii produkcji. Dodatkowo zakład Kronoflooring oferować będzie listwy przypodłogowe dopasowane kolorystyką do dekorów podłogowych.
Zakład rozpoczął działalność w 2018 roku.

Aktualności / Press room

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.