Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Kronoflooring Sp. z o.o.

Kronoflooring Sp. z o.o.

Zakład w Jaśle jest jednym z 12 zakładów Kronospan na świecie produkujących podłogi i jednym z dwóch produkujących podłogi w technologii winylowej.
Zakład specjalizuje się w produkcji podłóg w technologii SPC – najnowszej w zakresie podłóg winylowych. Podłogi charakteryzują się bardzo dobrą stabilnością wymiarów oraz doskonałym wzornictwem i wyglądem, dzięki unikatowej technologii produkcji. Dodatkowo zakład Kronoflooring oferować będzie listwy przypodłogowe dopasowane kolorystyką do dekorów podłogowych.
Zakład rozpoczął działalność w 2018 roku.

Aktualności / Press room

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Kronospan uhonorowany tytułem Solidny Pracodawca

Filozofia firmy to ciągły rozwoju i dążenie do doskonalenia procesów produkcyjnych, poprzez wdrażanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Osiągniecie tego celu, możliwe jest tylko i wyłącznie z pomocą wykształconej kadry. Dlatego Kronospan inwestuje w ciągły rozwój pracowników. Z tego samego powodu inwestuje w edukację dzieci i młodzieży, bo to oni stanowią przyszłość świata. Dzięki zaangażowaniu się firmy w edukację branża drzewna i meblarska zyskuje wysoko wykwalifikowanych pracowników.