Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Aktualności

Kronospan zorganizował akcję bezpłatnych badań piersi

Październik od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. Podczas „różowego miesiąca” zwracamy szczególną uwagę na profilaktykę. Rak piersi to najczęstszy nowotwór wśród kobiet, dlatego tak ważne są regularne badania. Zwłaszcza teraz, gdy uwaga tak bardzo skupia się na walce z epidemią, nie możemy zapominać o profilaktyce innych chorób.

Kolejny rok akademicki na Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku. Rekrutacja trwa!

Studia, które powstały z inicjatywy i przy współpracy Kronospan oraz Politechniki Koszalińskiej są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na wysoko wyspecjalizowanych specjalistów. Jak pokazują wszelkie prognozy, zapotrzebowanie na inżynierów automatyków cały czas rośnie, szczególnie tych, posiadających wiedzę i umiejętności, pozwalające na projektowanie i eksploatację zinformatyzowanych i zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

Kinga Pakmur pierwszą studentką kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym Filii Politechniki Koszalińskiej

Kinga Pakmur jest pierwszą studentką kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku, która obroniła pracę i otrzymała tytuł inżyniera.

Kronospan Ambasadorem Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli doceniła działania Kronospan na rzecz walki z epidemią COVID-19. Wyróżnienie przyznano w tym roku po raz pierwszy. Otrzymały je firmy, które w sposób szczególny zaangażowały się w pomoc lokalnej społeczności w walce z koronawirusem.

Fantom i defibrylator do nauki pierwszej pomocy trafiły do IPA Mielec

Przekazany przez Kronospan fantom i defibrylator pomogą w nauce pierwszej pomocy, podczas szkoleń organizowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Mielec.