Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

nagrody.jpg

Kronospan Ambasadorem Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli doceniła działania Kronospan na rzecz walki z epidemią COVID-19. Wyróżnienie przyznano w tym roku po raz pierwszy. Otrzymały je firmy, które w sposób szczególny zaangażowały się w pomoc lokalnej społeczności w walce z koronawirusem.

Uroczystość wręczenia Ambasadorów Meblarstwa odbędzie się 16 września podczas V Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego. Kongres odbywa się w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

- Wsparcie lokalnej społeczności, jest jednym z naszych celów CSR. Działamy na wielu płaszczyznach i angażujemy się w wiele akcji od finansowania edukacji po wsparcie lokalnych i regionalnych samorządów oraz instytucji – mówi Joanna Jodłowska, Członek Zarządu Kronospan Polska.

Zakłady Kronospan w całej Polsce wspierały szpitale w walce z epidemią. Do lekarzy i pielęgniarek trafiały m.in. środki ochrony osobistej, płyny dezynfekujące, a szpitale zyskiwały nowy sprzęt. Kronospan wspólnie z dyrekcjami poszczególnych szpitali w miastach, w których firma ma zakłady, ustalili czego jednostki potrzebują i taką pomoc im przekazano.

Działania Kronospan na polu biznesu i ochrony środowiska wielokrotnie doceniono. W 2020 roku firma otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Przedsiębiorczości oraz Fabryki Roku 2019. System ochrony powietrza UTWS doceniono w kategorii – Innowacja roku przez ogólnopolską kapitułę konkursu Top Builder. Akcję sadzenia drzew KronoDrzewko, którą firma prowadzi od 20 lat, we wszystkich swoich lokalizacjach, doceniła Międzynarodowa Kapituła Konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo w 2018 roku, przyznając firmie Kronospan nagrodę w kategorii Eko - Hit.

To tylko kilka przykładów wyróżnień i nagród, które Kronospan otrzymał za prowadzenie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu.

nagrody.jpg [1.75 MB]
Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.