Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

image_processing20200921-26921-14rwvwy.jpg

Kinga Pakmur pierwszą studentką kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym Filii Politechniki Koszalińskiej

Kinga Pakmur jest pierwszą studentką kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku, która obroniła pracę i otrzymała tytuł inżyniera.
W 2016 roku dzięki inicjatywie i pod patronatem Kronospan, we współpracy z Politechniką Koszalińską, władzami miasta i powiatu oraz Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego utworzono w Szczecinku Filię Politechniki Koszalińskiej.
- Pani Kinga jest pierwszą studentką kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym, która uzyskała tytuł inżyniera. Dzięki naszemu partnerowi bezpośrednio po ukończeniu studiów może podjąć pracę w miejscu i na stanowisku, które sobie wymarzyła – jako automatyk w dziale utrzymania ruchu Kronospan – mówi dr inż. Sławomir Nagnajewicz, Dyrektor Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku.
Kinga Pakmur jest jedną z 19 studentów, których Kronospan objął programem stypendialnym. Najlepsi studenci już od II roku, mogą starać się o stypendia naukowe, a po ukończeniu studiów i obronie pracy, mają możliwość zatrudnienia się, w którymś z zakładów Kronospan w Polsce. Obecnie firma ma zakłady w ośmiu miastach: Szczecinku, Mielcu, Strzelcach Opolskich, Pustkowie, Poznaniu, Rudawie, Szczecinie i Rytlu.
- Dzięki warunkom, które zostały stworzone przez Politechnikę i firmę Kronospan, mogłam kształcić się na naprawdę wysokim poziomie i w konsekwencji zostać inżynierem. Jestem bardzo szczęśliwa. To były bardzo cenne cztery lata – mówi Kinga Pakmur.
Rekrutacja na studia jeszcze trwa. Tu znajdziecie szczegóły rekrutacji.

 

baner-504x238 — kopia.png [1.33 MB]


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.