Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

shutterstock_311085290.jpg

Kolejny rok akademicki na Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku. Rekrutacja trwa!

Kolejny, już piąty rok akademicki na Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku rozpoczęty. Studia, które powstały z inicjatywy i przy współpracy Kronospan oraz Politechniki Koszalińskiej są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na wysoko wyspecjalizowanych specjalistów.

Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym to kierunek o profilu praktycznym, w którym, szczególny nacisk kładziony jest na nabycie przez studentów umiejętności praktycznych, pod okiem doświadczonych profesjonalistów i zdobycie doświadczenia zawodowego, niezbędnego w dalszej karierze zawodowej. Jak pokazują wszelkie prognozy, zapotrzebowanie na inżynierów automatyków cały czas rośnie, szczególnie tych, posiadających wiedzę i umiejętności, pozwalające na projektowanie i eksploatację zinformatyzowanych i zautomatyzowanych linii produkcyjnych.Każdy student studiów stacjonarnych już od I roku otrzymuje stypendium do 500,00 zł miesięcznie.
Od drugiego roku może starać się o włączenie do programu stypendialnego Kronospan, który może stanowić gwarancję zatrudnienia po ukończeniu nauki.

W tym roku pierwsi absolwenci Filii PK w Szczecinku zostali już zatrudnieni i realizują swoje zawodowe plany w działach Utrzymania Ruchu Kronospan.

Dla osób, które planują zmianę ścieżki zawodowej lub chcących podnosić kwalifikacje w dziedzinie automatyka i utrzymanie ruchu, realizowane są studia niestacjonarne. Co ważne, szczególnie w obecnych realiach, realizowane są w formie hybrydowej - połowa zjazdów jest realizowana poprzez nauczanie zdalne bez konieczności przyjazdu do Szczecinka.


Rekrutacja trwa do końca 31 października 2020.

W razie pytań na temat studiów prosimy o kontakt z Pawłem Krzemińskim +48 518 285 176 lub bezpośrednio z Biurem Obsługi Studenta.

Zapraszamy!

WEB_Maturzusto,-wybierz-studia.jpg [1.80 MB]


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.