Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

WEB_Maturzusto,-wybierz-studia.jpg

Uwaga maturzyści! Ważna informacja!

Uwaga maturzyści! Ważna informacja!

Jeśli jeszcze nie macie wybranego kierunku studiów, albo nie wiecie, który z nich wybrać, żeby w pełni wykorzystać swoje zdolności i zainteresowania, mamy coś dla Was. Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym. To dobry wybór na przyszłość. Dzięki programowi stypendialnemu już przy wyborze studiów możecie zapewnić sobie pewną przyszłość!

Polska branża meblarska jest potęgą w skali światowej. Z roku na rok sektor drzewno-meblarski rozwija się coraz szybciej. A to oznacza, że w obecnych realiach na rynku mamy wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę inżynierską ze znajomością automatyki i automatyzacji procesów przemysłowych. Stąd też inicjatywa Kronospan (lidera w branży) i Politechniki Koszalińskiej, które uruchomiły studia na kierunku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym. Są to studia praktyczne, gdzie poza wiedzą akademicką stawiany jest nacisk na zajęcia praktyczne, prowadzone przez specjalistów Kronospan.

Kronospan jest jednym z największych producentów płyt drewnopochodnych w Polsce, który swoje zakłady ma w ponad 40 lokalizacjach, na całym świecie. Zobacz!

 

Politechnika Koszalińska Filia w Szczecinku

Ulotka informacyjna Politechnika Koszalińska Filia w Szczecinku Studia I stopnia

 

 

baner-504x238 — kopia.png [1.33 MB]


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.