Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

szpital strzelce opolskie.jpg

Kronospan przekazał zamgławiacz dla szpitala w Strzelcach Opolskich

Zakłady Kronospan w Strzelcach Opolskich przekazały szpitalowi powiatowemu sprzęt do dezynfekcji pomieszczeń. To kolejne wsparcie, które firma przekazała na walkę z Covid-19.
To wyjątkowo czas dla nas wszystkich. Epidemia nie odpuszcza. Biznes nie może więc opuścić lekarzy i szpitali. - To trudny czas, w którym tym bardziej chcemy wspierać służbę zdrowia – mówi Anna Wyrwicz ze strzeleckiego oddziału firmy Kronospan.
Zakłady Kronospan w całej Polsce przekazują na rzecz szpitali sprzęt potrzebny do walki z wirusem. Wsparcie już trafiło do szpitali w Szczecinku, Mielcu, Dębicy i Strzelcach Opolskich.
Pod koniec lipca do strzeleckiego szpitala został przekazany zamgławiacz, to urządzenie, które pozwala na dokładną dezynfekcję pomieszczeń i sprzętu, który się w nim znajduje.
- Otrzymaliśmy od Kronospanu bardzo wyczekiwany sprzęt, którym jest urządzenie do tzw. zamgławiania pomieszczeń środkiem dezynfekcyjnym – mówi Beata Czempiel, dyrektor szpitala. –
To nie pierwsza pomoc firmy dla strzeleckiego szpitala. Kronospan między innymi regularnie wyposaża oddział dziecięcy w gry planszowe, książki i zabawki.


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.