Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

ambulans 1.JPG

Kronospan kupił nową karetkę dla szpitala

Firma Kronospan kupiła nowy ambulans transportowy dla Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Samochód przyjechał do szpitala 14 kwietnia. To pomoc dla szpitala w walce z wirusem Covid-19.

Nowym ambulansem przewożeni będą pacjenci oraz materiał do badań. Fiata Doblo L2H2 Multijet, przygotowano specjalnie pod potrzeby szpitala i zgodnie z jego wytycznymi. Oprócz samochodu placówka dostała również nosze transportowe i fotel kardiologiczny.

- To dla nas bardzo ważna pomoc, ponieważ w czasie epidemii, przybyło nam wiele zadań do realizacji. Samochód był nam pilnie potrzebny i będzie miał dużo pracy. Cieszymy się, że firma Kronospan nam go przekazała – mówi Józef Więcław, Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

– Epidemia, to bardzo trudny czas dla wszystkich, szczególnie dla pracowników medycznych, cieszymy się, że mogliśmy choć trochę ułatwić im pracę. Ten ambulans to wyraz naszej wdzięczności za ich pracę – mówi Dagmara Mach, Członek Zarządu Kronospan Mielec.

Firma od lat wspiera lokalną społeczność. Przekazanie ambulansu, to kolejne działanie wynikające ze zrównoważonego rozwoju.

– Jesteśmy częścią Mielca, nie tylko dlatego, że tworzymy kilkaset miejsc pracy, ale również dlatego, że pomagamy rozwijać się lokalnym organizacjom i instytucjom, które działają dla mieszkańców. Odpowiedzialny biznes to taki, który dba o swoich pracowników, o rozwój firmy, ale także o rozwój miasta, w którym funkcjonuje – dodaje Dagmara Mach.


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.