Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Wilgocioodporne panele laminowane

Panele podłogowe Oak Bristol 0272 w nowoczesnej aranżacji salonu

Najnowsza kolekcja paneli podłogowych Organic Parquet Veneer to bardzo dobra alternatywa dla parkietu z naturalnego drewna. Podłogi Organic Veneer Parquet wyróżnia wśród innych paneli pokrycie wierzchniej warstwy drewnianym dębowym fornirem o grubości 0,6 mm.

Znaleziono: 8 produktów
Sortuj:

Wilgocioodporne podłogi Organic Veneer  Parquet – ekskluzywna alternatywa dla parkietu

W celu uzyskania efektu naturalnego drewna w jednolitym, naturalnym odcieniu, powierzchnia forniru paneli podłogowych Organic Parquet Veneer została pokryta zadrukiem cyfrowym, który idealnie naśladuje piękno naturalnego dębu. Panele produkowane są na bazie cienkiego HDF-u o wysokiej gęstości, co jest gwarantem trwałości i stabilność podłogi.  Podłoga z naturalnego drewna jest zazwyczaj w różnych odcieniach, często od jasnych po zupełnie ciemne tony oraz jak wiadomo drewno ulega zniszczeniu w kontakcie z wodą. Panele podłogowe Organic Venner Parquet to efekt naturalnej podłogi bez różnic kolorystycznych.

Dzięki innowacyjnej technologii mo.re podłoga posiada właściwości wilgocioodporne. Kolekcja Organic Parquet Veneer to drewniana podłoga z inteligentną ochroną przed wilgocią. Panele posiadają fugę soft, czyli o bardzo delikatnie sfazowanych krawędziach, dzięki czemu fuga jest bardzo subtelna, jakby wprasowana w powierzchnię deski.  Powierzchnia podłogi jest idealnie matowa, co nadaje dodatkowej elegancji. Podłoga dostępna jest w nowoczesnej szerokiej desce o wymiarach 1383 x 244 mm. Do montażu zalecamy użycie foli oraz podkładu PUR 1 mm

Drewno wykorzystywane do produkcji podłóg Organic Parquet Veneer pochodzi z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób, który pozwala na racjonalne oszczędzanie zasobów leśnych.

Naturalne właściwości drewna w połączeniu z innowacyjną technologią produkcji pozwoliły na stworzenie wilgocioodpornych paneli Organic Veneer  Parquet perfekcyjnie imitujących naturalne drewno. 

ONESTOPSHOP.jpg