Darmowa dostawa od 2500 zł brutto

Darmowa dostawa dla paneli podłogowych, listew i akcesoriów już od 2500 pln 

Rabaty i promocje w sklepie nie łączą się 

Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Wilgocioodporne panele laminowane

Panele podłogowe Oak Bristol 0272 przykład aranżacji

Wilgocioodporne podłogi Organic Veneer  Parquet – ekskluzywna alternatywa dla parkietu

Najnowsza kolekcja paneli podłogowych Organic Parquet Veneer to bardzo dobra alternatywa dla parkietu z naturalnego drewna. Podłogi Organic Veneer  Parquet wyróżnia wśród innych paneli pokrycie wierzchniej warstwy drewnianym dębowym fornirem o grubości 0,6 mm. W celu uzyskania efektu naturalnego drewna w jednolitym, naturalnym odcieniu, powierzchnia forniru została pokryta zadrukiem cyfrowym, który idealnie naśladuje piękno naturalnego dębu. Panele produkowane są na bazie cienkiego HDF-u o wysokiej gęstości, co jest gwarantem trwałości i stabilność podłogi.  Podłoga z naturalnego drewna jest zazwyczaj w różnych odcieniach, często od jasnych po zupełnie ciemne tony oraz jak wiadomo drewno ulega zniszczeniu w kontakcie z wodą. Panele podłogowe Organic Venner Parquet to efekt naturalnej podłogi bez różnić kolorystycznych. Dzięki innowacyjnej technologii mo.re podłoga posiada właściwości wilgocioodporne. Kolekcja Organic Parquet Veneer to drewniana podłoga z inteligentną ochroną przed wilgocią. Panele posiadają fugę soft, czyli o bardzo delikatnie sfazowanych krawędziach, dzięki czemu fuga jest bardzo subtelna, jakby wprasowana w powierzchnię deski.  Powierzchnia podłogi jest idealnie matowa, co nadaje dodatkowej elegancji. Podłoga dostępna jest w nowoczesnej szerokiej desce o wymiarach 1383 x 244 mm. Do montażu zalecamy użycie foli oraz podkładu PUR 1 mm

Drewno wykorzystywane do produkcji podłóg Organic Parquet Veneer pochodzi z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób, który pozwala na racjonalne oszczędzanie zasobów leśnych.

Naturalne właściwości drewna w połączeniu z innowacyjną technologią produkcji pozwoliły na stworzenie wilgocioodpornych paneli Organic Veneer  Parquet perfekcyjnie imitujących naturalne drewno. 

Znaleziono: 8 produktów
Sortuj:
ONESTOPSHOP.jpg