Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Akcesoria do układania paneli podłogowych

Akcesoria do podłóg

Montaż paneli podłogowych nie musi być ani trudny ani skomplikowany, jeśli posiadasz odpowiednie akcesoria montażowe do paneli. Właściwe akcesoria do układania paneli podłogowych pełnią kluczową rolę w procesie dokładnej i solidnej instalacji. Przystępując do montażu paneli, warto zacząć od stosownego przygotowania podłoża, co wpłynie na jakość wykonywanej pracy.

Znaleziono: 10 produktów
Sortuj:

Akcesoria do montażu paneli podłogowych, takie jak podkład pod panele SPC, to dodatkowa funkcja izolacji akustycznej oraz termicznej, a także wyrównanie nierówności i ochrona przed wilgocią. Inne przydatne akcesoria do układania paneli to także pianki i folie paraizolacyjne. By osiągnąć efekt stabilnego połączenia paneli i zachować odpowiednie odległości między panelem podłogowym a ścianą, niezbędne są akcesoria do montażu paneli, takie jak klamry mocujące i kliny dylatacyjne.

Inne akcesoria do paneli podłogowych dostępne w naszej ofercie, to podkład i masa uszczelniająca które sprawdzą się w montażu, natomiast wzmacniający płyn do konserwacji – po jego zakończeniu, dzięki czemu podłoga pozostanie w doskonałym stanie przez długi czas.

ONESTOPSHOP.jpg