Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Panele podłogowe

Panele na każdą podłogę

Innowacyjne rozwiązania technologiczne i nieszablonowe wzornictwo to cechy wyróżniające panele podłogowe dostępne w naszym asortymencie. Wyjątkowa trwałość naszych paneli wynika z zastosowania wysokiej jakości materiałów wykonania. Dostępne w szerokiej ofercie wzorów i struktur podłogi laminowane wodoodporne lub wilgocioodporne, wodoodporne podłogi winylowe SPC lub tradycyjne panele laminowane sprawdzą się w każdym ze stylów wnętrz.

Nowoczesne panele podłogowe

Nowoczesne panele podłogowe to coraz bardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu wykończenia wnętrz, które zachwycają nie tylko estetyką, ale też funkcjonalnością. Panele podłogowe nowoczesne są trwałe, odporne na ścieranie czy zarysowania, a nawet działanie wody. Różnorodność kolorów i wzorów naśladujących zarówno piękno kamieni naturalnych, jak również urok prawdziwego drewna sprawiają, że wybrany przez Ciebie rodzaj paneli doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak też w kuchni, łazience czy przedpokoju. Praktycznym i często stosowanym rozwiązaniem są także panele na ogrzewanie podłogowe.

Panele podłogowe a klasy ścieralności

Dobrej jakości panel podłogowy cechuje się wysoką klasą ścieralności. Klasy ścieralności paneli są parametrem, na który warto zwrócić uwagę podczas zakupu. W naszym sklepie dostępne są podłogi o różnej klasie ścieralności. Panele podłogowe w najwyższej klasie ścieralności m.in. AC5 są odpowiednim wyborem do pomieszczeń wyróżniających się dużym natężeniem ruchu, jak biura czy restauracje.

ONESTOPSHOP.jpg