Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

image_processing20200507-22438-1niqkde.jpg

TOP Builder 2020 dla Kronospan Polska

System ochrony powietrza UTWS nagrodzono w XII edycji ogólnopolskiego konkursu Top Builder, w kategorii: Innowacja roku.

Organizatorem plebiscytu Top Builder jest BUILDER - wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, który na rynku działa od ponad 20  lat.  To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. System UTWS, Kronospan uruchomił jako pierwszy producent w branży drzewnej, realizując jeszcze przed wymaganym terminem europejskie wymagania BAT (najlepsze dostępne techniki). Instalacja diametralnie zredukowała emisję z produkcji zakładów w Mielcu i Szczecinku, w których system zainstalowano. Kronospan inwestuje miliony w inwestycji i rozwiązania chroniące środowisko. Zakład stawia na wykorzystanie w produkcji drewna recyklingowo, co przyczynia się m.in. do ochrony lasów.  

Kronospan jest laureatem m.in. takich nagród jak: Fabryka Roku 2019, tytułu Ambasadora Polskiej Przedsiębiorczości, który Krzysztof Aleksandrowicz, Członek Zarządu Kronospan Polska sp. z o.o. otrzymał na spotkaniu z Prezydentem RP.

image_processing20200507-22438-1niqkde.jpg [71.32 KB]


Najnowsze aktualności

Inauguracja KUDiM w Kronospan Design Center

W sobotę 28 października 2023 w Kronospan Design Center zainaugurowano kolejny rok działalności Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.

Największy obraz z nici powstał na sklejce Kronospan

Błażej Danielewicz jest artystą niezwykłym. Takich jak on może jest w Polsce trzech, może czterech. Zajmuje się pleceniem obrazów z nici. Największy, jaki zrobił, powstał na płycie Kronospan. Mapa świata ma wymiary 110x150 cm i powstawała przez pół roku. 16 października zachwycał swoimi zdolnościami jury i widzów w programie „Mam Talent!”

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.