Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Blat kuchenny Łupek Arosa Ciemny K539 PN

Nr kat.:
BABS1K539PN-38E1
Marka:
Kronodesign
Kolekcja:
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 5 dni
201,77 zł za m2
Cena za sztukę: 525,21 zł VAT (23%)


Blat kuchenny Łupek Arosa Ciemny K539 PN o wyglądzie surowego kamienia w kolorach szarości, to klasyka idealnie pasująca do nowoczesnych, modnych wnętrz. Marmury i granity to dekory, które nadal królują w kuchniach. Ten dekor idealnie odwzorowuje wyglądem i strukturą surowy kamień. Jego niezwykłe barwy i wzór idealnie dopasują się do każdego wybranego przez Ciebie koloru mebli czy ścian w kuchni. W zależności od tego czy wybierzesz mu do towarzystwa kolory, czy klasyczne, eleganckie czernie i szarości, jego barwa zmieni się pod ich wpływem. To da Ci nieskończony wachlarz możliwości projektowych. A w przyszłości, jeśli zapragniesz zmiany, wystarczy zmienić fronty mebli i kolor ścian, żeby uzyskać zupełnie nowy wizualna efekt kuchni. Ten blat odpasuje się do twoich potrzeb i zmieniającego się stylu. 

Dzięki swojej prostej krawędzi idealnie zgra się z każdym projektem kuchni, bez względu na to, czy będzie to kuchnia w stylu klastycznym, skandynawskim czy loftowym. Blat kuchenny ABS Square Edge to nowoczesna wersja blatu roboczego o prostej krawędzi z obrzeżem ABS o grubości 1,5 mm. Powierzchnia tego blatu wykonana jest z laminatu HPL, to ona sprawia, że jest odporny. Twarda powierzchnia blatu nie wymaga szczególnej konserwacji, jednak tak, jak o każdy materiał trzeba o blat kuchenny odpowiednio dbać.  Zabrudzenia wycieraj z blatu do czysta miękką szmatką zmoczoną w wodzie i łagodnym środku do mycia. Powierzchnię blatu warto wytrzeć do sucha czystą szmatką. Pamiętaj, żeby pod gorące naczynia i garnki, które dopiero co ściągnąłeś z kuchenki podłożyć specjalną matę.

Nasza kolekcja jest tak zaprojektowana, żebyś znalazł w niej dekory i struktury idealnie do siebie pasujące. Jeśli więc chciałbyś, przedłuż efekt blatu i przeciągnąć go również na ścianę w kuchni mamy dla Ciebie płytę Splashback Łupek Arosa Ciemny K539 PN - da to ciekawy efekt. W tym dekorze mamy także płyta meblowa laminowana Łupek Arosa Ciemny K539 PN Dzięki takiemu dopasowaniu stworzysz niesamowity efekt we wnętrzu. W naszej kolekcji znajdziesz także wiele innych dekorów, które idealnie pasują kolorystycznie do tego blatu. Oferta przemyślana jest tak, żeby ułatwić Ci realizację każdego projektu. Dla ułatwienia pracy, mamy w niej także profesjonalne obrzeża blatowe, dzięki którym zabezpieczysz krawędzie blatu kuchennego.

Jeśli szukasz inspiracji i zastanawiasz się jaki kolor będzie pasował do tego blatu mamy dla Ciebie kilka inspiracji:

- Płyta meblowa laminowana Róż Naturalny K512 SU 

- Płyta meblowa laminowana Dąb Silverjack Postarzany K545 RW 

Struktura

Struktura
Pluton (PN)

Specyfikacja

Blaty kuchenne
Blaty kuchenne
Tak
Łatwe w czyszczeniu
Łatwe w czyszczeniu
Tak
Higieniczne
Higieniczne
Tak

Zanim rozpoczniesz montaż upewnij czy blat ma odpowiedni wymiar, nie posiada mechanicznych uszkodzeń lub wad i różnic kolorystycznych. Zawsze należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu chroniącym przed wilgocią - wybierz odpowiedni uszczelniacz

Montując zlew na blacie kuchennym, którego rdzeń wykonany jest z płyty wiórowej, bezwzględnie należy zadbać o zabezpieczenie krawędzi przed wodą - źle zamontowany blat ulega zniszczeniu w bardzo szybkim czasie

 

Ostatnio przeglądane