Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Blat kuchenny Beton K350 RT

Nr kat.:
BABS1K350RT-38E1
Marka:
Kronodesign
Kolekcja:
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 10 dni
201,77 zł za m2
Cena za sztukę: 525,21 zł VAT (23%)


Blat kuchenny Beton K350 RT w chłodnym jasnoszarym kolorze, doskonale odwzorowującym kolor i strukturę betonu. Zastanawiasz się jaki blat kuchenny wybrać, jaki blat kuchenny będzie ponadczasowy? To właśnie ten szary, betonowy kolor zawsze się obroni. Będzie stanowił centralny punkt projektu i dominował swoim chłodem. Idealnie zgra się z szarościami mebli kuchennych. Dobrze czuć się będzie także w towarzystwie drewna lub czystych bieli czy głębokiej, aksamitnej czerni a nawet chłodnych zieleni. Nowoczesną formę tego blatu podkreśla dodatkowo prosta krawędź wykończona 1,5 mm obrzeżem ABS.

Blat kuchenny ABS Square Edge oprócz efektownego wyglądu, ma także wiele innych cech, które sprawiają, że jest idealnym blatem do kuchni. Zacznijmy od jego powierzchni, która wykonana jest z  laminatu HPL. Twardego i odpornego podczas codziennego użytkowania w kuchni. Blat jest funkcjonalny i prostu w utrzymaniu. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach. W kuchni, gdzie toczy się domowe życie, czasami coś może wylać się na blat. Kawę, herbatę czy wino, które wylały się na powierzchnię blatu, trzeba zetrzeć natychmiast. Najlepiej do tego użyć miękkiej, chłonnej szmatki lub gąbki, namoczonej w wodzie z odrobiną delikatnego płynu do mycia. A potem wytrzeć blat do sucha. Jeśli chcesz postawić na blacie gorące garnki, dopiero co ściągnięte z kuchenki lub wyciągnięte z piekarnika, podłóż pod nie specjalną matę lub podkładkę, które zabezpieczą powierzchnię przed wysoką temperaturą. Produkty lepiej kroić na desce niż bezpośrednio na blacie. Zachowują tych kilka zasad, zadbasz o ten piękny element swojej kuchni. 

Mamy także w ofercie kolory, dekory i struktury, które idealnie pasują do tej betonowej szarości. Dzięki temu stworzysz monokolorystyczne wnętrze lub dopasujesz do siebie barw, które idealnie się ze sobą zgrają. To ułatwi Ci realizację wymarzonej kuchni z blatem przypominającym beton.

Kilka kolorystycznych inspiracji, z jakim kolorem mebli kuchennych połączyć blat kuchenny Beton K350 RT:

- Płyta meblowa laminowana Dąb Silverjack Postarzany K545 RW

- Płyta meblowa laminowana Jesion Surfside K524 SN

- Płyta meblowa FeelNess Czarny Mat 0190 

 

Struktura

Struktura
Rust (RT)

Specyfikacja

Blaty kuchenne
Blaty kuchenne
Tak
Łatwe w czyszczeniu
Łatwe w czyszczeniu
Tak
Higieniczne
Higieniczne
Tak

Łączenie blatów pod kątem 90 stopni powinno przebiegać według podstawowych zasady, dzięki, którym można uniknąć błędów. Trzeba pamiętać, że źle połączone blaty mogą ulec zniszczeniu na przykład od przenikającej wody

Aby montaż odbył się w odpowiedni sposób a krawędzie zostały zabezpieczone przed działaniem wody, obejrzyj nasz film instruktażowy. Niepoprawny montaż jest przyczyną uszkodzenia blatów

Ostatnio przeglądane