Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Blat kuchenny Galaxus K553 SU

Nr kat.:
BABS1K553SU-38E1
Marka:
Kronodesign
Kolekcja:
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 5 dni
201,77 zł za m2
Cena za sztukę: 525,21 zł VAT (23%)


Blat kuchenny Galaxus K553 SU w wyrafinowanej szarości, dzięki technologii produkcji doskonale odwzorowujący marmur, w strukturze super mat. Jeśli szukasz blatu, który zachwyci swoim pięknem, to jest to. Dekor stworzony do unikatowych wnętrz, odważnych projektów kuchni, w których stawia się na detal, doskonałość i precyzję wykonania. Minimalistyczne piękno. To dekor dla odważnych i bezkompromisowych osób. W naszej kolekcji znajdziesz produkty, które idealnie kolorystycznie pasują do szlachetnej głębi tego dekoru. Ułatwi oraz skróci Ci to czas projektowania i wykonania kuchni.

Piękno tego blatu podkreśla jego prosta linia krawędzi z obrzeżem ABS o grubości 1,5 mm. Stanowi niezwykle trwały, a jednocześnie estetyczny i łatwy w utrzymaniu element wykończenia kuchni. Nie tylko sprawdzi się, jako blat kuchenny, ale można go montować także na wyspach kuchennych lub stołach. W naszej kolekcji mamy także profesjonalne obrzeża, które zabezpieczą krawędzie boczne i wzdłużne blatu.

O powierzchnię blatu kuchennego, by służył Ci całe dekady, trzeba zadbać w odpowiedni sposób. Powierzchnia blatu wykonana z laminatu HPL jest bardzo trwała i nie wymaga szczególnej konserwacji, jednak wszelkie zabrudzenia oraz rozlane substancje, takie  jak herbata, kawa czy wino powinny być od razu usunięte z powierzchni, za pomocą miękkiej, chłonnej ściereczki bądź gąbki, zwilżonej wodą z dodatkiem mydła lub płynu do mycia naczyń. Długotrwałe pozostawienie rozlanego płynu na blacie może go uszkodzić. Pamiętaj, żeby nie stawiać na blacie gorących naczyń, które dopiero co zdjąłeś z palnika kuchenki gazowej lub indukcyjnej. Pod gorące garnki, patelnie stosuj odpowiednie maty. Inwestując w blat, zainwestuj także czas w odpowiednią pielęgnację.

 

 

Struktura

Struktura
Super Matt (SU)

Specyfikacja

Blaty kuchenne
Blaty kuchenne
Tak
Łatwe w czyszczeniu
Łatwe w czyszczeniu
Tak
Higieniczne
Higieniczne
Tak

Łączenie blatów pod kątem 90 stopni to standard - dowiedz się jak wygląda profesjonalny montaż z naszego filmu poradnikowego. Błędy w montażu są przyczyną niszczenia blatów w codziennym użytkowaniu 

Montaż zlewu na blacie kuchennym musi być prawidłowo wykonany, błędy w montażu mogą być przyczyną uszkodzenia blatu podczas użytkowania. Sprawdź jak powinno to być poprawnie wykonane i uniknij błędów we własnym domu 

Ostatnio przeglądane