Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Blat kuchenny Dąb Barokowy Złoty K535 RW

Nr kat.:
BABS1K535RW-38E1
Marka:
Kronodesign
Kolekcja:
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 10 dni
201,77 zł za m2
Cena za sztukę: 525,21 zł VAT (23%)


Blat kuchenny Dąb Barokowy Złoty K535 RW w kolorze złocistego dębu, doskonale odwzorowujący rysunek drzewa. To jeden z najbardziej klasycznych kolorów, który chętnie wybierany jest do wielu stylów kuchni. Szlachetny, piękny brąz blatu jest idealnym łącznikiem pozostałych kolorów w kuchni. Naturalna barwa pozwoli wybrać meble kuchenne w dowolnym kolorze, możesz więc zaszaleć z kolorem i wybrać głęboką, butelkową zieleń, jak płyta meblowa laminowana Ciemny Szmaragd K520 SU lub pozostać przy bieli, takiej jak płyta meblowa laminowana Biały Brylantowy 8681 SM, tworząc wnętrze minimalistyczne. Cokolwiek wybierzesz, ten blat pozwoli  na połączenie wszystkich elementów i stworzy przytulne wnętrze, w którym bije serce domu. Pięknie zaprezentuje swoją klasyczny design także na wyspie kuchennej, która połączy otwartą kuchnię z salonem. Jego dodatkowym atutem jest prosta krawędź wykończona 1,5 mm obrzeżem ABS. Idealnie pasuje do nowoczesnych projektów wersja blatu kuchennego, charakteryzująca się prostą krawędzią wykończoną 1,5 mm obrzeżem ABS. Proste i czyste linie blatów doskonale pasują do nowoczesnych i minimalistycznych projektów kuchni. Blat kuchenny ABS Sqare Edge Dąb Barokowy Złoty K535 RW to idealne rozwiązanie, nie tylko ze względu na jego estetykę, ale i funkcjonalność. Jest wytrzymały i odporny. Zbudowany z laminatu HPL ma bardzo trwałą i odporną powierzchnię, a to w kuchni podstawa funkcjonalności. Blat jest łatwy do utrzymania w czystości oraz higieniczny.

W kuchni ważne jest proste utrzymanie blatu w czystości. Ten blat możesz przecierać do czysta miękką szmatką lub gąbką. Wystarczy, że zanurzysz ją w wodzie i dodasz odrobinę delikatnego płynu myjącego, to wszystko. Przy codziennym użytkowaniu blatu, warto pamiętać o tym, żeby płyny, które się na niego rozlały wycierać natychmiast do sucha. Podkładki i maty kładź pod gorące naczynia, żeby nie uszkodzić jego powierzchni. I na koniec oczywista, oczywistość – do krojenia produktów używaj deski.

W identycznym dekorze występuje płyta meblowa laminowana Dąb Barokowy Złoty K535 RW oraz płyta Splashback Dąb Barokowy Złoty K535 RW, która nadaje się do wykończenia przestrzeni pomiędzy dolną a górną szafką kuchenną zastępując płytki ceramiczne. W tym celu można też wykorzystać wodoodporną płytę ścienną Skali R160

Blat idealnie odwzorowujący drewniany blat kuchenny doskonale pasuje do mebli wykonanych z:

- Płyta meblowa laminowana Toffee K516 SU 

- Płyta meblowa laminowana Dymiona Zieleń K521 SU 

- Płyta meblowa laminowana Juta Ciemna K542 PN

 

Struktura

Struktura
River Wood (RW)

Specyfikacja

Blaty kuchenne
Blaty kuchenne
Tak
Łatwe w czyszczeniu
Łatwe w czyszczeniu
Tak
Higieniczne
Higieniczne
Tak

Dobrze wykonany montaż blatu kuchennego wymaga szczególnej uwagi, nieumiejętnie połączone blaty niestety, ale bardzo często ulegają uszkodzeniu podczas codziennego użytkowania powierzchni blatu.

Nieestetyczne wybrzuszenia blatu, jakie najczęściej powstają w okolicach zlewu lub w miejscu łączenia blatu wynikają z błędnie wykonanego montażu. Blat wyprodukowany jest m.in.z płyty wiórowej, która puchnie od przesiąkającej wody - uniknij tych problemów

Ostatnio przeglądane