Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

kuchnia_w_brazach_wiz3.jpg
Wizualhome Projektowanie Wnętrz
Wizualhome Projektowanie Wnętrz
Ogrodowa 10
47-330 Żyrowa
tel.: 731 705 795
Godziny otwarcia:
Pn:
08:00 - 16:00
Wt:
08:00 - 16:00
Śr:
08:00 - 16:00
Cz:
08:00 - 16:00
Pt:
08:00 - 16:00
Dorota Jańczyk – Wąsik

Marzysz o pięknym mieszkaniu ale przeraża Cię remont? Chcesz by Twoje wnętrze było przytulne ale nie wiesz jak to zrobić? A może nie masz pomysłu i wyobraźni przestrzennej a chcesz zobaczyć jak może wyglądać Twój dom?

Nie ważne jakie powody Tobą kierują ważne, że dzięki mnie nie musisz się o to martwić. Zadbam o to by Twoje wnętrze było lepszą wersją siebie, unikniesz wielu remontowych błędów i zyskasz więcej czasu dla siebie i rodziny.

Nazywam się Dorota i jestem czarodziejką wnętrz. Pomagam kobietom zmieniać wnętrzarskie koszmary w piękne i funkcjonalne realizacje, w których mogą być nareszcie sobą. Od 10 lat w swojej pracowni Wizualhome zmieniam wnętrza takich kobiet jak Ty, które w gonitwie codziennych obowiązków zapomniały, że dom to miejsce, w którym mogą (i powinny!) czuć się jak Królowa. Moim priorytetem jest wsłuchanie się w Twoje potrzeby i zaprojektowanie mieszkania aby było zgodne z Tobą i Twoimi wartościami. W pracy zawodowej kieruję się intuicją, wiedzą i doświadczeniem.

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY PRODUKTÓW KRONOSPAN. W kwestii zakupów należy kontaktować się z dystrybutorami: https://strefaplyt.pl/autoryzowane-punkty-strefy-plyt

Nasze usługi
  • Usługa projektowania wnętrz
  • Usługa aranżacji wnętrz
  • Projektant i architekt wnętrz