Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

INTAR WROCŁAW
INTAR WROCŁAW
INTAR WROCŁAW
Bierutowska (Park Panattoni) 55c
51-166 Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
tel.: 71 358 37 20, 71 358 37 21
Godziny otwarcia:
Pn:
08:00 - 16:00
Wt:
08:00 - 16:00
Śr:
08:00 - 16:00
Cz:
08:00 - 16:00
Pt:
08:00 - 16:00
Strefa Płyt Wrocław

TEN PUNKT DYSTRYBUCYJNY REALIZUJE ZAMÓWIENIA ONLINE SKLEPU INTERNETOWEGO KRONOSFERA.PL

Intar Sp. z o.o. jest wielooddziałowym przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją materiałów do produkcji mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.
Firma powstała w 1992 w Ostrowie Wielkopolskim. Początkowo zajmowała się przede wszystkim sprzedażą hurtową płyt drewnopochodnych do zakładów meblarskich. Przez kolejne lata rozwijała sieć sprzedaży na terenie całej Polski. Dziś firma Intar zlokalizowana jest w 8 oddziałach: Ostrowie Wielkopolskim, Sycowie, Dobrodzieniu, Kępnie, Olsztynie, Krakowie, Wrocławiu i Kaliszu.
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz oczekiwaniom klientów firma stopniowo rozwijała swoją działalność o coraz bardziej zaawansowane usługi stolarskie oraz produkcję elementów i komponentów meblowych. Ostatnie lata charakteryzowały się dynamicznym rozwojem całej firmy, a w szczególności parku maszynowego. Powstały przestronne stolarnie wyposażone w wysokiej klasy maszyny stolarskie sterowane numerycznie m. in. piły panelowe z załadunkiem materiału firmy Holzma, okleiniarki wąskich krawędzi firmy OTT, centra obróbcze z nestingiem firmy Biesse, centra frezujące i wiercące firmy Weeke.
Dzięki tej inwestycji Intar znacząco podniósł swoje moce produkcyjne oraz uzyskał wzrost wydajności.

Intar Strefa Płyt we Wrocławiu
Decyzją Zarządu w 2009 roku we Wrocławiu otworzono jeden z ośmiu terenowych oddziałów firmy Intar Sp. z o.o. W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek, w roku 2015 zmieniono lokalizację, tym samym zwiększając powierzchnię ekspozycyjno-biurową, produkcyjną i magazynową do ok. 2 tys.m2.
W przestronnym Showroomie znajdą Państwo szeroką ofertę płyt meblowych, blatów, akcesoriów oraz drzwi i podłóg oferowaną przez naszą firmę. Dodatkowym atutem są ekspozycje mebli kuchennych, gdzie prezentujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w meblarstwie. Ponadto ekspozycję wzbogaca oryginalny model mebli kuchennych z okuciami marki Blum.
Showroom można odwiedzić samodzielnie lub z projektantem, by na bieżąco omówić projekt wnętrza.

Na naszą ofertę składają się towary najbardziej renomowanych firm branży materiałów do produkcji mebli tj.: płyty wiórowe surowe i laminowane, płyty wysokopołyskowe, płyty akrylowe, MDF surowy, MDF laminowany, HDF surowy, HDF lakierowany, płyty pilśniowe surowe i lakierowane, płyty OSB, oraz sklejki, laminaty i blaty kuchenne. Uzupełnieniem oferty są płyty budowlane Kronospan jak: OSB, P5, oraz MDF uodporniony ogniowo i wilgocio uodporniony. Poza tym oferujemy bogaty asortyment okuć i akcesoriów meblowych tj.: szuflady, zawiasy, systemy przesuwne, garderoby, elementy złączeniowe. Jesteśmy Autoryzowanym przedstawicielem firm Kronospan, Kaindl, Blum i Sevroll.

Nasza stolarnia wyposażona jest w piłę panelową, okleiniarkę oraz centrum wiercąco-frezujące BHX055. Przedmiotem działania stolarni jest obróbka płyt drewnopochodnych, w szczególności cięcie, oklejanie wąskich płaszczyzn, nawiercanie otworów we wszystkich płaszczyznach czy frezowanie. Dzięki centrum obróbczemu możemy realizować szeroko pojętą obróbkę formatek meblowych. W kooperacji z innymi oddziałami Intar możliwe jest świadczenie usług w zakresie oklejania krzywoliniowego oraz frezowania formatek w technologii nesting. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu do projektowania mebli możemy wesprzeć Państwa w procesie tworzenia projektu i realizacji mebli na indywidualne zamówienie.
Towar dostarczamy korzystając z floty własnej, jak i współpracujących przewoźników.
Nasza wykwalifikowana kadra handlowców zapewnia doradztwo oraz pomoc przy wyborze produktów dostosowanych do potrzeb naszych klientów.
Dzięki długotrwałej obecności na rynku oraz współpracy z najlepszymi dostawcami jesteśmy w stanie zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu materiałów i technologii dla meblarstwa.
Zapraszamy do współpracy !

Rekomendowani stolarze i projektanci

Modne Ściany Przemysław Tadla

Piastowska 12 2
49-300 Brzeg
tel.: 660 115 166

Faber Studio

Małopanewska 18a/2
54-212 Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Good Design 4 You

Ciepłownicza 24a
55-011 Siechnice
tel.: 881 728 552

INTAR WROCŁAW

Bierutowska (Park Panattoni) 55c
51-166 Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

RM-Design Sp. z o.o.

Sołtysowicka 21CC/53
51-168 Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
tel.: 452 305 137