Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

VINSO
VINSO
VINSO
Bolesława Orlińskiego 4/17
31-878 Kraków (Kraków-Nowa Huta)
tel.: 782 593 542
Godziny otwarcia:
Pn:
8:00 - 17:00
Wt:
8:00 - 17:00
Śr:
8:00 - 17:00
Cz:
8:00 - 17:00
Pt:
8:00 - 17:00
So:
9:00 - 14:00
Paulina Łabuz
mail: bok@vinso.pl

Vinso Projektowanie Wnętrz powstało z pasji do architektury. Od 2016 roku dynamicznie się rozwijamy i dostarczamy usługi projektowe na wysokim poziomie. Vinso wyróżnia ogromna dbałość o detale, spójność stylistyczna, profesjonalizm. Na bieżąco śledzimy nowe technologie pojawiające się na rynku, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania, które znacznie podniosą komfort życia.

Zdobyta wiedza i kontakty biznesowe pozwalają nam wykorzystać maksymalny potencjał, który drzemie w remontowanych mieszkaniach i domach. Dzięki ścisłej współpracy z partnerami branżowymi możemy zapewnić wykwalifikowanych wykonawców oraz wynegocjować korzystne ceny produktów u dostawców. Prace remontowe pod naszym nadzorem przebiegają szybko i terminowo.

W dobie szerokiej dostępności usług projektowych, niezmiennie i zdecydowanie stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Projekty wnętrz osobiście traktujemy jak indywidualne dzieła sztuki, które nie mogą być wykonywane “na kolanie” w ciągu kilku chwil. Projektowanie wnętrz przez Vinso to perfekcyjne i przemyślane rozwiązania, które sprawdzą się na przestrzeni wielu lat.

Jesteśmy zwolennikami nurtu projektowania, którego stylistyka nie zawsze wpisuje się w ramy aktualnej mody i lobby rynku. Zawsze idziemy o krok dalej starając się wyprzedzić obecnie panujące trendy. Dzięki temu zaprojektowane przestrzenie wyzywają próbę czasu i cieszą oko na lata.

Nasze usługi
  • Usługa projektowania wnętrz
  • Usługa aranżacji wnętrz
  • Projektant i architekt wnętrz