Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Organic Clever Silent - antypoślizgowe i izolowane akustycznie panele podłogowe

Panele podłogowe Red River Hickory 8156

Panele Organic Clever Silent to modele wodoodporne z grupy O.R.C.A. Są to panele podłogowe laminowane do łazienki oraz kuchni z powłoką antybakteryjną ABC oraz klasą antypoślizgową R10. Wyróżnia je także wysoka izolacja akustyczna.

Znaleziono: 8 produktów
Sortuj:

Kronospan, lider na rynku materiałów budowlanych, prezentuje wodoodporne panele podłogowe laminowane z grupy O.R.C.A., innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie pokryć podłogowych. Produkty z tej grupy to panele odporne na działanie wody nawet do 100 h, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w miejscach narażonych na intensywne działanie wilgoci, jak kuchnie czy łazienki. Zastosowanie powierzchni antybakteryjnej, zapewnianej przez powłokę ABC, hamuje wzrost bakterii i zapewnia komfort czystej przestrzeni.

Panele podłogowe dostępne w kolekcji Organic Clever Silent charakteryzuje wysoka izolacja akustyczna – wszelkie odgłosy kroków i innych dźwięków są znacznie wytłumione, co przekłada się na zwiększony komfort użytkowania podłogi i spokój w pomieszczeniach. Bezpieczeństwo użytkowania wodoodpornych paneli podłogowych gwarantuje klasa antypoślizgowa R10. Cecha ta znacząco redukuje ryzyko poślizgu, co sprawia, że podłogi te są doskonałym wyborem zarówno do zastosowań domowych, jak i w miejscach użyteczności publicznej, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem.

ONESTOPSHOP.jpg