Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

O.R.C.A - wodoodporne panele podłogowe o klasie ścieralności AC5

Panel podłogowy Dąb Tobacco 8168 grubość 7 mm

Panele podłogowe O.R.C.A są odporne na działanie wody do 100 h. Nadają się do kuchni i łazienki. Co więcej, są to panele o klasie ścieralności AC5 pokryte powłoką chroniącą przed blaknięciem.

Znaleziono: 23 produktów
Sortuj:

Panele podłogowe marki O.R.C.A są odporne na działanie wody nawet do 100 h, dzięki specjalnej technologii produkcji - zobacz test wodoszczelności. Podłogi O.R.C.A można montować w łazience czy kuchni. Solidna powierzchnia o klasie trwałości AC5 chroni podłogę przed mikrozarysowaniami, które mogą powstać w codziennym użytkowaniu. Dzięki swoim właściwościom kolekcja podłóg O.R.C.A. to wyjątkowo dobre rozwiązanie do domów, w których mieszkają zwierzęta domowe. Dzięki wyjątkowej stabilności termicznej i właściwościom chroniącym przed blaknięciem, panele O.R.C.A. można stosować także w ogrodach zimowych i pomieszczeniach z oknami sięgającymi od podłogi do sufitu.

Wodoodporne panele podłogowe laminowane O.R.C.A. to grupa produktów, które z powodzeniem wykorzystać możesz w łazience – miejscu, w którym dotychczas dominowały płytki podłogowe lub panele winylowe. Te panele z dobrą odpornością na wodę sprawdzą się jednak nie tylko w domu, ale też w miejscach użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu.

Kronospan, jako producent i sklep z panelami laminowanymi, ma w swojej ofercie panele podłogowe wodoodporne ze zintegrowanym podkładem, co znacznie ułatwia montaż produktów z grupy O.R.C.A. Jeśli interesują Cię panele podłogowe do domu i Twoim wymogiem jest, by były to panele odporne na wodę, sprawdź dostępne modele z kolekcji i wybierz coś dla siebie.

ONESTOPSHOP.jpg