Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Panele podłogowe wodoodporne SPC

Panele podłogowe wodoodporne SPC

Jeśli szukasz paneli podłogowych wysokiej jakości, które zachwycają nie tylko pięknym wzornictwem, ale również funkcjonalnością to panele podłogowe SPC będą najlepszym wyborem.

Znaleziono: 65 produktów
Sortuj:

Panele z kolekcji Rocko oraz Kronostep SPC to najnowszy typ paneli winylowych. SPC, czyli Stone Powder Composite wykonane są w ponad 70 % z proszku marmurowego. Co istotne składają się tylko z jednej warstwy, co znacząco wyróżnia je  wśród  tego typu podłóg. Znajdziesz tutaj panele o różnych szerokościach - 192 234, 295 mm. Są to cienkie panele o grubościach 4 lub 5 mm. Niektóre panele z naszej oferty posiadają już zintegrowany podkład, co jest dużym udogodnieniem – sprawdź dlaczego (https://kronosfera.pl/blog/wyjatkowe-korzysci-zakupu-paneli-z-zintegrowanym-podkladem,1162).

Natomiast do paneli bez zintegrowanego podkładu zalecamy odpowiedni do tego typu podkład PUR (https://kronosfera.pl/k/podklad-pod-panele-spc-1mm,1102). Pamiętaj, że źle dobrany podkład może powodować uszkodzenia podłogi jak np. łamanie zamków. Więcej informacji o prawidłowym montażu znajdziesz tutaj (https://kronosfera.pl/filmy-instruktazowe).

Panele wodoodporne Rocko lub Kronostep SPC dzięki zaawansowanej technologii produkcji perfekcyjnie odwzorowują naturalne materiały jak drewno czy kamień. Podłoga do złudzenia przypomina naturalne deski, a jest o wiele bardziej funkcjonalna i łatwiejsza w utrzymaniu,

ONESTOPSHOP.jpg