Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Panele podłogowe laminowane

Panele podłogowe laminowane

Bogata oferta paneli laminowanych, które doskonale zastępują klasyczne podłogi drewniane. Dostępne modele posiadają szeroki zakres klas ścieralności od AC4 po AC6. Oferowane panele laminowane są łatwe w montażu, posiadają ciekawe wzory i liczne właściwości użytkowe.

Znaleziono: 2 produkty
Sortuj:

Panele laminowane to najbardziej popularna alternatywa dla podłóg drewnianych. Ówczesna technologia produkcji pozwala na bardzo dobre odwzorowanie naturalnych materiałów. W ofercie podłóg laminowanych KronoOriginal można znaleźć kilka kolekcji, które są dostosowane na każdą kieszeń. Oferujemy nieco droższe podłogi o wysokiej klasie ścieralności przeznaczone do pomieszczeń o intensywnym użytkowaniu jak i tańsze w klasie ścieralności AC4.

Bardzo bogata oferta wzorów, odcieni jak i właściwości użytkowych pozwoli dobrać najlepszą podłogę do Twojego domu. Nasze panele są proste w montażu i łatwe w utrzymaniu w czystości – sprawdź jak zamontować panele. (https://kronosfera.pl/filmy-instruktazowe) W naszym sklepie oferujemy również akcesoria – jak podkłady, listwy przypodłogowe czy akcesoria do montażu. 

#panele laminowane

ONESTOPSHOP.jpg