Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Blat kuchenny Carrara K551 SU

Nr kat.:
BABS1K551SU-38E1
Marka:
Kronodesign
Kolekcja:
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 5 dni
201,77 zł za m2
Cena za sztukę: 525,21 zł VAT (23%)


Blat kuchenny Carrara K551 SU idealnie odwzorowuje wygląd marmuru o delikatnej matowej strukturze. Blat ABS Square Edge to nowoczesna wersja blatu roboczego o prostej krawędzi wykończona obrzeżem ABS o grubości 1,5 mm. Nowoczesny wygląd blatu kuchennemu nadają proste, czyste linie. Blat kuchenny Carrara K551 SU doskonale pasuje jako element wykończenia minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Tego typu blaty można wykorzystać jako standardowy blat kuchenny, ale także na inne powierzchnie robocze jak  wyspy kuchenne lub stoły.

W ofercie znajdziesz także dopasowane do blatów kuchennych ABS Square Edge płyty Splashback, które doskonale nadają się do wykończenia powierzchni pomiędzy górną a dolną szafką. Kolejnym produktem, którym możesz zaaranżować tą przestrzeń są wodoodporne płyty ścienne Rocko Tiles o wyjątkowym wzornictwie i właściwościach. Aby wykończyć efektowanie docinane na wymiar krawędzie blatu, zalecamy wybór obrzeża w tym samym odcieniu. 

Jeśli szukasz do wnętrza blatu kuchennego podobnego do marmuru, to blat kuchenny Carrara K551 SU to idealny wybór. Dekor pięknie odwzorowuje wygląd marmuru w super matowej strukturze. Klasyczne połączenie beży i szarości, doskonale pasuje do wielu projektów. Ten dekor pozwoli Ci stworzyć nowoczesną otwartą kuchnię w minimalistycznym stylu. Pięknie zgra się z meblami kuchennymi w szarym kolorze, tworząc loftowe wnętrze. Dzięki swojej uniwersalnej szlachetności możesz go także wykorzystać na blaty kuchenne lub wyspy robocze w bardziej tradycyjnych projektach np. w towarzystwie białych mebli czy imitujących drewno. W zależności od kolorów, które wybierzesz mu do towarzystwa, zagra w kuchni główną rolę lub będzie tłem dla oryginalnych wyborów.

Blat ABS Square Edge to nowoczesna wersja blatu roboczego o prostej krawędzi wykończona obrzeżem ABS o grubości 1,5 mm. Nowoczesny wygląd nadają mu proste, czyste linie. W naszej ofercie znajdziesz obrzeża idealnie pasujące do blatu. Innowacyjna technologia druku cyfrowego precyzyjnie oddaje kolorystykę dowolnego dekoru, sprawiając, że obrzeże blatowe idealnie współgra z powierzchnią blatu. W takim samum dekorze występuje płyta Splashback Carrara K551 SU, która nadaje się do wykończenia powierzchni pomiędzy szafkami w kuchni z powodzeniem zastępując płytki ceramiczne. Innym produktem, którym możesz wykorzystać do tego celu jest wodoodporna płyta ścienna Calacatta Olympus K551. Pasujące do siebie 1: produkty pozwolą stworzyć  monochromatyczne wnętrze. 

Blat ABS Square Edge to produkt, który można wykorzystać jako blat kuchenny, ale także na inne powierzchnie np. wyspy kuchenne, czy stoły. Mają dużą odporność na zabrudzenia i ciepło. Są łatwe do utrzymania w czystości i co ważne są higieniczne. Inwestując w blat kuchenny, warto pamiętać o kilku zasadach: rozlana herbata, kawa, wino czy inne płyny należy od razu wytrzeć miękką ściereczką z użyciem ciepłej wody i płynu do mycia naczyń. Długotrwałe zaleganie cieczy może blat uszkodzić. Nie wolno stawiać gorących naczyń bezpośrednio na powierzchni blatu, należy stosować podkładki. Krojenie produktów spożywczych, intensywne przesuwanie przedmiotów o chropowatym podłożu po blacie również może go uszkodzić.

 

 

Struktura

Struktura
Super Matt (SU)

Specyfikacja

Blaty kuchenne
Blaty kuchenne
Tak
Łatwe w czyszczeniu
Łatwe w czyszczeniu
Tak
Higieniczne
Higieniczne
Tak

Źle połączone blaty bardzo szybko ulegają zniszczeniu podczas codziennego użytkowania. Skorzystaj z naszego poradnika, aby nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo połączyć blaty kuchenne.

Prawidłowe zamontowanie zlewu na blacie kuchennym ma bardzo duże znaczenie, jeśli chcemy uniknąć jego uszkodzenia. Zobacz jak wykonać to profesjonalnie.

Ostatnio przeglądane