Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

ggKO_1362x254_3_bez_logo.jpg
Głęboka zieleń, różowe akcenty i ciepły brąz paneli podłogowych

Butelkowa zieleń we wnętrzach

Nadchodzi jesień, a wraz z nią bogactwo i ciepło tegorocznych jesienno-zimowych trendów wnętrzarskich. Jeden z wyróżniających się w tym sezonie trendów wkrada się już od kilku lat i wreszcie osiągnął pełną moc: głęboka, aksamitna, pyszna zieleń. Od zeszłorocznych pikantnych, limonkowych zieleni, trend kolorystyczny rozwinął się i urósł - stając się idealnym odcieniem dla każdego domu. To dosłownie idealny kolor w każdym pomieszczeniu. Skorzystaj z naszych sposobów na wprowadzenie butelkowej zieleni do swojego domu.

Butelkowa zieleń i neutralne kolory paneli podłogowych

Jeśli masz dużo neutralnych kolorów w swoim domu i myślisz, że zieleń do nich nie pasuje - zastanów się jeszcze raz! Ciemna zieleń doskonale uzupełnia kremowe, neutralne odcienie. Co więcej - nie musisz zmieniać całego wystroju, aby dopasować do siebie kolory.

aranz_K392_www.jpg [689.40 KB]

Podłoga:panele podłogowe Variostep Wide Body Panel podłogowy Dąb Atomic K392

Przeciwieństwa się przyciągają

Przeciwieństwa się przyciągają i podobnie jak Yin i Yang, różowy i zielony razem wyglądają spektakularnie. Połączenie tych dwóch odcieni stało się modnym trendem w świecie wystroju wnętrz i niezależnie od tego, czy chodzi o tapetę, czy kilka poduszek na kanapie lub łóżku, warto spróbować.

aranz_8573_www.jpg [561.15 KB]

Podłoga:panele podłogowe Titan Prestige Panel podłogowy Dąb Harlech 8573

Tapety wracają do łask

Przy tak wielu wspaniałych nadrukach i wzorach do wyboru, tapeta to świetny sposób na odważne podkreślenie wnętrza, a jest wiele sposobów jej wykorzystania bez zakrywania wszystkich czterech ścian. Połóż tapetę z mocnym akcentem tylko na jedną ścianę lub opraw w duże ramy fragmenty tapety i powieś na ścianie, aby uzyskać lżejszy akcent.

aranz_5338_www.jpg [704.73 KB]

Podłoga:panele podłogowe Supreme Classic Panel podłogowy Dąb Patyna 5338

Detale

Będąc pięknym i bogatym kolorem, głęboka zieleń może mieć duży wpływ na najdrobniejsze szczegóły. Spróbuj wprowadzić ją do swojego domu za pomocą dekoracyjnych poszewek na poduszki, narzut czy zasłon.

aranz_R079_www.jpg [665.80 KB]

Podłoga:wodoodporne panele winylowe ROCKO Salt Mine R079

 

Luksus i złoto

Nastrojowe połączenie ciemnej zieleni z odcieniami złota to wnętrzarski strzał w dziesiątkę. Złote lub mosiężne podstawy lamp z zielonymi kloszami, złote baterie i uchwyty szafek w kuchni, marmurowy stolik na złotym stelażu w salonie. Tak niewiele wystarczy, aby wprowadzić odrobinę elegancji i luksusu do swojego wnętrza.

aranz_5947_314mm_www.jpg [653.21 KB]

Podłoga:panele podłogowe Titan Prestige Panel podłogowy Dąb Historic 5947


Ciemna zieleń może uwydatnić każdy styl, więc jeśli czujesz, że to kolor dla Ciebie, nie czekaj! Zacznij zmiany już dziś.


Najnowsze artykuły

Drewniane blaty wpisują się w najnowsze trendy 2021

Drewniane blaty odznaczają się autentycznym, ponadczasowym charakterem, który zawsze pozostaje modny. W 2021 stawiamy na naturalne materiały, kolory lub ich dobrej jakości imitację. Naturalne piękno unikatowego odcienia i rysunku drewna stanowi piękną ozdobę każdego pomieszczenia. Niepowtarzalny design płyt z prawdziwego litego drewna gwarantuje wspaniałe efekty we wnętrzach..

Trendy we wnętrzach w 2021 - co będzie modne?

Każdy z nas na długo zapamięta 2020 rok, który wprowadził w nasze życie wiele zmian. Dom przestaliśmy traktować tylko jak przestrzeń, do której wracamy po pracy. Każdy aspekt naszego życia związał się ściśle z naszymi „czterema kątami”. Dom stał się jednocześnie szkołą, placem zabaw, poligonem walki z szefem i miejscem niezliczonych bitew rodzinnych. Całkowicie zmieniła się jego funkcja. Zmieniły się też nasze oczekiwania wobec domu

Kolor roku 2021 we wnętrzarskich trendach

Szarość Ultimate Gray i cytrynowożółty Illuminating, to kolory roku 2021, które mają nam przypominać o minionym trudnym roku i dawać nadzieję na nową przyszłość. Nasze kolekcje są pełne słonecznych żółtych kolorów i pięknych szarości. Każdy znajdzie tu swój idealny odcień. Sprawdźcie!