Darmowa dostawa od 2500 zł brutto

Darmowa dostawa dla paneli podłogowych, listew i akcesoriów już od 2500 pln 

Rabaty i promocje w sklepie nie łączą się 

Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Harmony

cienki blat do kuchni odporny na uderzenia

Kolekcja Harmony to aż 9 dekorów w najmodniejszych drewnopodobnych dekorach. Klasyczne, ponadczasowe barwy pozwalają na tworzenie eleganckich i stylowych aranżacji. Kolekcję Harmony wyróżnia struktura. Wszystkie płyty meblowe z kolekcji Harmony są wyprodukowane w strukturze synchronicznej. Struktura synchroniczna to zaawansowane technologicznie i bardzo innowacyjne rozwiązanie, które pozwala z perfekcyjną dokładnością odtworzyć nie tylko rysunek naturalnego drewna, ale również i jego strukturę. Płyty meblowe z naszej kolekcji perfekcyjnie odwzorowuje strukturę dębu i kasztana.  Słoje, sęki i inne detale charakterystyczne dla drewna są podkreślone strukturą, która jest nie tylko widoczna,  ale i wyczuwalna w dotyku. Dzięki temu płyta meblowa z kolekcji Harmony do złudzenia przypomina naturalne drewno 

Struktura synchroniczna łączy jakość tradycyjnej płyty laminowanej z elegancją i charakterem prawdziwego drewna przybliżając jeszcze bardziej do natury. To fantastyczne podkreślenie wzoru, który nadaje meblom oryginalności i, stylu i szlachetności. 

W odcieniu tego samego dekoru mogą występować niewielkie różnice kolorystyczne wynikające z różnych partii produkcyjnych, co nie stanowi wady produktu. 

Znaleziono: 0 produktów
Brak produktów spełniających wybrane kryteria.
ONESTOPSHOP.jpg