Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

Blaty kompaktowe HPL

Blaty kompaktowe HPL do kuchni

Blaty kompaktowe HPL składają się z kilkudziesięciu warstw specjalnie zaimpregnowanych arkuszy papieru rdzeniowego oraz dekoracyjnego, które po sprasowaniu stają się spójną całością. Blat kuchenny kompaktowy posiada ulepszoną odporność na zadrapania oraz wilgoć.

Nasze ultra cienkie blaty kompaktowe HPL, charakteryzują się wysokim poziomem estetyki wykonania. Kompaktowy blat laminowany w technologii HPL idealnie nadaje się do kuchni, łazienki lub biura. Blat kompaktowy to również bardzo stylowy dodatek, który skutecznie odmieni wnętrze, nadając mu szyku, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.

Ich cienka konstrukcja sprawia, że idealnie nadają się jako blaty do mebli kuchennych, czy łazienkowych, gdzie liczy się minimalizm, wysoka estetyka oraz piękny, unikalny wygląd!

Blaty kompaktowe - Popularne produkty

Brak produktów do wyświetlenia.

Blat kuchenny kompaktowy do różnych zastosowań

Nasze blaty kompaktowe otwierają szerokie spektrum możliwości w projektowaniu wnętrz. W zależności od konfiguracji dostępnej przestrzeni, którą chcesz urządzić, odpowiednio dobrany blat na stół do jadalni, czy na blat do mebli kuchennych lub łazienkowych, nada pomieszczeniu nietypowy, unikalny charakter. Mając świadomość wyjątkowych cech naszych blatów kuchennych kompaktowych, zapewniamy ich wieloletnie użytkowanie bez śladów uszkodzenia.

W ofercie dostępnych jest mnóstwo różnorodnych dekorów blatów oraz rdzeni do wyboru: elegancka czerń, świeża biel, wszechstronna szarość, a może stylowy brąz? A może warto postawić na nowoczesny design i dekory imitujące kamień, które otwierają nowe możliwości aranżacyjne? Nic cię nie ogranicza prócz wyobraźni, z ofertą naszych blatów kompaktowych HPL.