Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Operator wózka widłowego

Kronospan HPL Sp. z o.o.

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni min. w  Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Pustkowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pustków
Główne obowiązki
  • Transport materiałów przy liniach produkcyjnych
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne
Oczekujemy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Motywacja i zaangażowanie w powierzane obowiązki
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Miesięczne nagrody uznaniowe - już po okresie wdrożeniowym
  • Możliwość awansu w strukturze zespołu
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, przy nowych i ciekawych inwestycjach