Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Mechanik, Elektromechanik (Szczecinek)

Silva Sp. z o.o. (SZ)

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. SILVA  Sp. z o.o. dysponuje szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów oraz 8 magazynów w Polsce zlokalizowanych w: Mielcu, Szczecinku, Strzelcach Opolskich, Dobroszycach, Łodzi, Dalekie k. Wyszkowa, Witkowie k/ Poznania, Bielicach. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik, Elektromechanik

Miejsce pracy: Szczecinek
Główne obowiązki

• Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych
• Bieżące usuwanie awarii i usterek
• Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów

Oczekujemy

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenia mechanicznego
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Terminowość wypłat wynagrodzeń
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego
• Szkolenia wstępne i stanowiskowe – możliwość zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy
• Comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie 3 miesięcy
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz