Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Kierowca C+E (HDS)

Silva Sp. z o.o. (DOB)

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. SILVA  Sp. z o.o. dysponuje szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów oraz 8 magazynów w Polsce zlokalizowanych w: Mielcu, Szczecinku, Strzelcach Opolskich, Dobroszycach, Łodzi, Dalekie k. Wyszkowa, Witkowie k/ Poznania, Bielicach. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobroszyce
Główne obowiązki

• Przewóz surowca drzewnego
• Krótkie trasy krajowe do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu

Oczekujemy

• Prawo jazdy kat. C+E
• Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych
• Uprawnienia UDT na HDS (gdy brak, pracodawca umożliwia zdobycie uprawnień)
• Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo)
• Terminowość wypłat wynagrodzeń
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego
• Szkolenia wstępne i stanowiskowe – możliwość zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy
• Comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie 3 miesięcy
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz