Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Elektryk

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie do naszego zespołu w Szczecinku poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Szczecinek
Twój zakres obowiązków:
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji technicznych od stron elektrycznych.
  • Terminowe wykonywanie napraw oraz remontów maszyn i urządzeń zgodnie z określonym zakresem, współpraca z pracownikami firm serwisowych.
  • Usuwanie usterek i awarii w przypadku ich wystąpienia, prawidłowe protokołowanie usuwanych awarii.
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń sterowniczych, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz instalacji grzewczej.
  • Bieżące serwisowanie maszyn.
  • Kontrola stanów magazynowych części zamiennych - podzespołów układów sterowania i automatyki.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie zawodowe elektryczne.
  • Uprawnienia SEP- do 1kV lub bez ograniczenia napięcia.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętności sprawnej współpracy z mechanikami w strukturach utrzymania ruchu.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego.
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
  • Wysoki dodatek za pracę zmianową.
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.
  • Dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów grupy Kronospan.
  • Możliwość udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.