Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

origin stories new.png
Jak zrobić biurko i szafę - Nasz Nowy Dom

Jak zrobić biurko i szafę? Możesz zrobić to sam!

W sklepach meblowych nie zawsze można znaleźć meble, które idealnie pasują rozmiarem czy kolorem do wymagającego wnętrza. Jest na to rozwiązanie. Pokażemy Ci krok po kroku, jak możesz to zrobić sam. Kronosfera.pl daje możliwość zamówienia płyt meblowych na wymiar, z których w prosty sposób można wykonać meble.

DIY ( do it yourself), czyli „zrób sobie sam” to coraz dynamiczniej rozwijająca się forma hobby. Mamy wyjątkową propozycję dla tych, którzy chcą sami zaprojektować i wykonać meble do swoich wnętrz. Jak? Wystarczy wejść na stronę kronosfera.pl, gdzie można zamówić płyty meblowe na konkretny wymiar. Ważne, aby przed wyborem dekoru płyty meblowej mieć przygotowany i wymierzony projekt mebla. Zmierzony musi być każdy bok, front, tył, blat i szuflady, z których składa się mebel. Jednym słowem – potrzebne są odpowiednio zwymiarowane formatki. Jak wykonać taki projekt ? Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski z "Twoja Ekipa"  pokazują krok po kroku jak to zrobić. 

Kronosfera.pl oferuje 50 dekorów płyty laminowanej, z której można wykonać meble. Kierując się tegorocznymi trendami, warto postawić w kolorystyce mebli na szarość w wielu jej odcieniach lub na barwy ziemi w delikatnych brązach, beżach i zieleniach. Wielką popularnością cieszą się także dekory idealnie odwzorowujące naturalne, ciepłe drewno oraz zimny beton. 

Jak zamówić płyty meblowe na wymiar ? Wyjaśniamy, jak to zrobić w czterech krokach.

1. Wybierz produkt

  • Wejdź w zakładkę PRODUKTY, wybierz płyty laminowane a następnie dekor, który Cię interesuje 

https://kronosfera.pl/p/plyty-meblowe-dla-meblarstwa-plyty-laminowane-wiorowe,104

  • Otwórz kartę produktową. Po prawej stronie znajdziesz przycisk "zamów na wymiar"

Jak zamówić płyty meblowe na wymiar w Kronospan

2.  Wskaż wymiary i skonfiguruj zamówienie 

  • określ kierunek usłojenia w przypadku dekorów imitujących drewno, czyli zdecyduj czy chcesz, aby rysunek drewna przebiegał w pionie czy w poziomie
  • określ parametry, czyli długość, szerokość oraz ilość formatek w danym wymiarze. Dla ułatwienia nazwij dany element np. "bok szafy" 

Wskaż wymiary i skonfiguruj zamówienie płyty w Kronospan

3.  Dopasuj obrzeże

  • Płyty meblowe posiadają niewykończone krawędzie, dlatego należy określić, jakim obrzeżem powinny zostać wykończone krawędzie oraz które krawędzie powinny być oklejone. Przemyśl projekt, nie wszystkie krawędzie muszą być oklejone, aby prawidłowo wykonać mebel. Rekomendujemy wybór obrzeża idealnie dopasowanego do koloru płyty. Jeśli chcesz wybrać obrzeże dopasowanie 1:1 do płyty, skorzystaj z opcji "obrzeże dopasowane kolorystycznie".
  • Kupujesz zawsze pełną płytę, warto więc tak zaplanować projekt, aby było jak najmniej odpadu. Możesz zdecydować czy chcesz odebrać odpad czy nie 
  • Dodaj kolejny element projektu, 
  • Po skonfigurowaniu całego zamówienia sprawdź wycenę 

Dopasuj obrzeże płyty w Kronospan

4.  Zamów on-line

  • z odbiorem własnym 
  • z dostawą do domu

Zamów on-line płyty meblowe w Kronospan


Najnowsze artykuły

Płyty meblowe i blaty kuchenne - nowa kolekcja 2023-2027 Origin Stories - trendy w designie

Designerzy Kronospan podążając za najnowszymi trendami stworzyli nową kolekcję płyt meblowych i blatów kuchennych Origin Stories. Są wśród nich bardzo modne w tym roku dekory monochromatyczne - zwłaszcza ciemnie, nasycone odcienie jak brązy, granaty, zielenie, burgundy czy czerwienie. Dla zwolenników stonowanych kolorów są w ofercie modne nadal beże, kremy czy biel. Królować będą nadal naturalne materiały jak drewno i kamienie a także złote, srebrne czy miedziane akcenty.

Panele podłogowe do kuchni

Kuchnia to serce domu, jedno z najbardziej eksploatowanych pomieszczeń. Dlatego też urządzając kuchnię trzeba dobrze przemyśleć z czego wykonać podłogę, która powinna być trwała, funkcjonalna jak również powinna podkreślać charakter wnętrza. Jednym z najbardziej popularnych produktów stosowanych w kuchni są panele podłogowe, zarówno winylowe jak i laminowane. Oprócz ogromnego wyboru dekorów, które pozwolą stworzyć piękne aranżacje kuchenne, panele podłogowe posiadają wiele zalet.

Kolekcja LARRGO – Panele podłogowe w dobrej cenie

Szukasz dobrych paneli podłogowych w atrakcyjnej cenie ? – postaw na kolekcję Larrgo. Kolekcja Larrgo to zarówno panele laminowana jak i wodoodporne panele podłogowe SPC. Jako producent stworzyliśmy ofertę wysokiej jakości paneli podłogowych w nowoczesnych i modnych wzorach wyłącznie dla naszych klientów sklepu Kronosfera.pl