Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Menu dodatkowe (mobilne)

origin stories new.png
Jak zrobić biurko i szafę - Nasz Nowy Dom

Jak zrobić biurko i szafę? Możesz zrobić to sam!

W sklepach meblowych nie zawsze można znaleźć meble, które idealnie pasują rozmiarem czy kolorem do wymagającego wnętrza. Jest na to rozwiązanie. Pokażemy Ci krok po kroku, jak możesz to zrobić sam. Kronosfera.pl daje możliwość zamówienia płyt meblowych na wymiar, z których w prosty sposób można wykonać meble.

DIY ( do it yourself), czyli „zrób sobie sam” to coraz dynamiczniej rozwijająca się forma hobby. Mamy wyjątkową propozycję dla tych, którzy chcą sami zaprojektować i wykonać meble do swoich wnętrz. Jak? Wystarczy wejść na stronę kronosfera.pl, gdzie można zamówić płyty meblowe na konkretny wymiar. Ważne, aby przed wyborem dekoru płyty meblowej mieć przygotowany i wymierzony projekt mebla. Zmierzony musi być każdy bok, front, tył, blat i szuflady, z których składa się mebel. Jednym słowem – potrzebne są odpowiednio zwymiarowane formatki. Jak wykonać taki projekt ? Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski z "Twoja Ekipa"  pokazują krok po kroku jak to zrobić. 

Kronosfera.pl oferuje 50 dekorów płyty laminowanej, z której można wykonać meble. Kierując się tegorocznymi trendami, warto postawić w kolorystyce mebli na szarość w wielu jej odcieniach lub na barwy ziemi w delikatnych brązach, beżach i zieleniach. Wielką popularnością cieszą się także dekory idealnie odwzorowujące naturalne, ciepłe drewno oraz zimny beton. 

Jak zamówić płyty meblowe na wymiar ? Wyjaśniamy, jak to zrobić w czterech krokach.

1. Wybierz produkt

  • Wejdź w zakładkę PRODUKTY, wybierz płyty laminowane a następnie dekor, który Cię interesuje 

https://kronosfera.pl/p/plyty-meblowe-dla-meblarstwa-plyty-laminowane-wiorowe,104

  • Otwórz kartę produktową. Po prawej stronie znajdziesz przycisk "zamów na wymiar"

Jak zamówić płyty meblowe na wymiar w Kronospan

2.  Wskaż wymiary i skonfiguruj zamówienie 

  • określ kierunek usłojenia w przypadku dekorów imitujących drewno, czyli zdecyduj czy chcesz, aby rysunek drewna przebiegał w pionie czy w poziomie
  • określ parametry, czyli długość, szerokość oraz ilość formatek w danym wymiarze. Dla ułatwienia nazwij dany element np. "bok szafy" 

Wskaż wymiary i skonfiguruj zamówienie płyty w Kronospan

3.  Dopasuj obrzeże

  • Płyty meblowe posiadają niewykończone krawędzie, dlatego należy określić, jakim obrzeżem powinny zostać wykończone krawędzie oraz które krawędzie powinny być oklejone. Przemyśl projekt, nie wszystkie krawędzie muszą być oklejone, aby prawidłowo wykonać mebel. Rekomendujemy wybór obrzeża idealnie dopasowanego do koloru płyty. Jeśli chcesz wybrać obrzeże dopasowanie 1:1 do płyty, skorzystaj z opcji "obrzeże dopasowane kolorystycznie".
  • Kupujesz zawsze pełną płytę, warto więc tak zaplanować projekt, aby było jak najmniej odpadu. Możesz zdecydować czy chcesz odebrać odpad czy nie 
  • Dodaj kolejny element projektu, 
  • Po skonfigurowaniu całego zamówienia sprawdź wycenę 

Dopasuj obrzeże płyty w Kronospan

4.  Zamów on-line

  • z odbiorem własnym 
  • z dostawą do domu

Zamów on-line płyty meblowe w Kronospan

# co zrobić z płyty meblowej # co można zrobić z płyty meblowej


Najnowsze artykuły

Panele podłogowe ze zintegrowanym podkładem - poznaj zalety takiej podłogi !

Panele podłogowe ze zintegrowanym podkładem to nowość na rynku. Sprawdź czy warto zainwestować w tego typu podłogę

Motywy florystyczne na ścianach

Wodoodporne płyty ścienne Rocko Tiles to absolutny bestseller w rodzinie produktów Kronospan, ich funkcjonalność jest nieoceniona a rewelacyjna paleta dekorów została właśnie rozszerzona o płyty z motywami florystycznymi. Trend botaniczny jest ceniony wśród architektów, dekoratorów wnętrz oraz inwestorów ceniących nietuzinkowe ozdoby ścian. Nadchodząca ciepła aura nastraja do wprowadzenia gorących tropikalnych klimatów do wnętrz, motywy florystyczne to istna feeria barw, wzorów i motywów. Charakterystyczne, wyraziste wzory i dekory wprowadzają do wnętrz energię i optymizm, egzotyczne motywy dodają każdemu pomieszczeniu powiew świeżości.