Nazwa witryny (Twoje miejsce inspiracji ...)

Twoje miejsce inspiracji ...

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

KO_1362x254_3_bez_logo.jpg

Zamów próbkę lub wzornik

Zdjęcia dekorów prezentowane na stronie www.kronosfera.pl mają wyłącznie charakter poglądowy, dlatego mogą wystąpić nieznaczne różnice w stosunku do faktycznego koloru produktu. Na naszym portalu prezentujemy tylko fragment całego produktu, który nie jest odzwierciedleniem całego dekoru.

Próbka jaką Państwo otrzymają jest również fragmentem całego produktu, jednak odcień dekoru i struktura są identyczne z pełnowymiarowym produktem.

Podaj dane adresowe, na jakie będziemy mogli wysłać interesujące Cię próbki.

Możesz przesłać fotografię produktu, którego poszukujesz we wzorniku

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w procesie rejestracji jest Kronospan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku przy ul. Waryńskiego 1, 78-400 Szczecinek, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Koszalinie, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000090347, NIP: 673-15-96-217, REGON: 330577037 (dalej „Administrator”)

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych na podany adres e-mail

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych w postaci wiadomości SMS/MMS

Jesteś zainteresowany produktami naszych marek?

Jesteś zainteresowany produktami naszych marek?

Dla naszych partnerów, którzy realizują swoje projekty w oparciu o produkty marki Kronospan, oferujemy możliwość uzyskania wzorników oraz próbników asortymentu dostępnego w sklepie on-line .