Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Kronofloring Sp. z o.o.

Kronofloring Sp. z o.o.

Zakład w Jaśle jest jednym z 12 zakładów Kronospan na świecie produkujących podłogi i jednym z dwóch produkujących podłogi w technologii winylowej.
Zakład specjalizuje się w produkcji podłóg w technologii SPC – najnowszej w zakresie podłóg winylowych. Podłogi charakteryzują się bardzo dobrą stabilnością wymiarów oraz doskonałym wzornictwem i wyglądem, dzięki unikatowej technologii produkcji. Dodatkowo zakład Kronoflooring oferować będzie listwy przypodłogowe dopasowane kolorystyką do dekorów podłogowych.
Zakład rozpoczął działalność w 2018 roku.

Aktualności / Press room

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Kronospan uhonorowany tytułem Solidny Pracodawca

Filozofia firmy to ciągły rozwoju i dążenie do doskonalenia procesów produkcyjnych, poprzez wdrażanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Osiągniecie tego celu, możliwe jest tylko i wyłącznie z pomocą wykształconej kadry. Dlatego Kronospan inwestuje w ciągły rozwój pracowników. Z tego samego powodu inwestuje w edukację dzieci i młodzieży, bo to oni stanowią przyszłość świata. Dzięki zaangażowaniu się firmy w edukację branża drzewna i meblarska zyskuje wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Kronospan „Najbardziej Efektywna Firma Podkarpacia”

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Podkarpacia. Wśród nagrodzonych 5 listopada firm jest Kronospan Mielec. Eksperci ZPP przeanalizowali informacje dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację firm z regionu. Po ocenie danych, eksperci wybrali 39 laureatów. To najprężniej działające przedsiębiorstwa w województwie Podkarpacki. Do finału weszło 6 zwycięzców.