Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Oferty pracy

Operator koparki/Koparkowy

Alfa Terminal Szczecin

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Pilnie poszukujemy operatora koparki gąsienicowej do operacji portowych. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie. Praca w trybie zadaniowym nie wymagającym zaangażowania w pełnym wymiarze etatu. Docelowo możliwość pracy na umowie o pracę w pełnym wymiarze etatu.

Miejsce pracy: Szczecin
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa koparki gąsienicowej przy pracach portowych.
  • Kontrola i dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu .
Nasze wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie przy obsłudze koparki.
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje, aktualne uprawnienia na koparki kat. 1.
  • Doświadczenie w pracy na innym sprzęcie ciężkim.
To oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów z pogranicza optymalizacji oraz R&D.