Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

1362px_kronosfera_grow_with_us_banner.jpg

Oferty pracy

Mechanik wózków widłowych

KB Sp. z o.o.

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni min. w  Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Rytlu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rytel
Główne obowiązki
  • Codzienny nadzór nad stanem technicznym wózków widłowych,
  • Usuwanie bieżących awarii sprzętu,
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wózków widłowych.
Oczekujemy
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • Doświadczenia w naprawach i przeglądach pojazdów mechanicznych, gdy brak gwarantujemy szkolenia przygotowujące do pracy ma stanowisku,
  • Wykształcenie min. średnie techniczne/zawodowe (kierunek: mechanika) będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy,
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Dodatki płacowe za pracę w systemie zmianowym,
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.