Programy do projektowania mebli odgrywają kluczową rolę w pracy każdego projektanta. Na rynku mamy bardzo szeroką ofertę, jedne są darmowe,  inne płatne. Decydując się na wybór programu należy zwrócić przede wszystkim uwagę na funkcjonalności jakie oferuje dany program. Projektując meble każdy szczegół ma znaczenie, dlatego tak ważne  jest, aby program dawał nam możliwość tworzenia projektów 3D.

My chcielibyśmy Wam polecić jeden z najpopularniejszych w Polsce programów do projektowania PRO100. Producent oprogramowania na bieżąco aktualizuje biblioteki materiałów oraz stale je poszerza o kolejne bazy materiałów do produkcji mebli.

Najnowsze dekory płyt laminowanych i blatów kuchennych Kronospan TRENDS 2020 City Vibes oraz nowości HOME COLLECTION już dostępne w PRO100. Dekory mogą być wzbogacone  charakterystycznymi dla nich trójwymiarowymi mapami powierzchni (normalmaps), co daje jeszcze wierniejsze odwzorowanie i pozwala tworzyć jeszcze bardziej realistyczne rendery.

Biblioteka dekorów Kronospan dostępna jest za darmo dla wszystkich użytkowników PRO100 oraz dołączona do wszystkich nowych wersji programu – także do darmowej i bezterminowej wersji demonstracyjnej PRO100 – do pobrania tutaj https://bit.ly/38oEu02

Dlaczego warto korzystać z programu PRO100?

– niesłychana szybkość
PRO 100 to bardzo intuicyjny i szybki program, bez skomplikowanych modułów czy generatorów. W kilkanaście minut jesteś w stanie zaprojektować wnętrze.

– natychmiastowa wizualizacja
Zaprojektowana wizualizacja powstaje niemal natychmiast a każda zmiana jest prezentowana w projekcie w czasie rzeczywistym.  Dla najbardziej wymagających klientów jest dodatkowy moduł renderingu PRO100 Kray. Program daje oczywiście możliwość projektowania w 3D.

– dwa w jednym
PRO100 to program do projektowania mebli i aranżacji wnętrz. Tutaj wykonasz każdy projekt mebla i wykonasz wizualizację każdego pomieszczania.

– elastyczna lista formatek
Automatycznie, uwzględniając jednocześnie wszystkie zmiany generuje listę elementów wykorzystanych w projekcie wraz z raportem zużycia. To jedyne tak elastyczne rozwiązanie na rynku.

– ekspresowa wycena
Niemal natychmiast na podstawie wprowadzonych danych i zastosowanych materiałów program wylicza wartość projektu.

– własne biblioteki
Możesz tworzyć własne zbiory – importuj elementy znalezione na stronach internetowych lub otrzymane od znajomych, dodawaj zupełnie nowe elementy, edytuj istniejące. Organizuj swoją bibliotekę tak jak chcesz i kiedy chcesz.

Co więcej PRO100 wraz z programem Nowy Rozkrój i wchodzącym na rynek dodatkiem CNC stanowi kompletny system projektowania i produkcji mebli – od pomysłu, przez projekt, wizualizacje, wycenę, zestawienia materiałowe po rozrysy płyt i  pliki programów CNC pozwalające na sterowanie centrami obróbczymi wielu producentów. Jeśli dodamy do tego łatwe tworzenie własnych mebli, szybkość działania i  intuicyjny interfejs z jakiego od zawsze było znane PRO100, mamy receptę na sukces każdej firmy meblowej. Więcej https://www.ecru.pl/pl/tour

Polub PRO100 na Facebooku https://tiny.pl/t65sp