Dynamiczne i nieoczywiste – takie są współczesne miasta fascynujące ich mieszkańców i odwiedzających. Projektanci Kronospan zanurzyli się w tętniącej estetyce miejskiej Barcelony, Mediolanu, Moskwy i Warszawy, aby wyselekcjonować z nich najlepsze i najbardziej reprezentatywne cechy, które znajdą odzwierciedlenie w nowej kolekcji City Vibes Trends 2020/2021.

W kolekcji City Vibes znalazły się dekory zainspirowane wyrazistym charakterem czterech legendarnych miast świata. To propozycja, która podąża krok w krok za aktualnymi trendami w globalnym designie.

Estetyka miasta zamknięta w nowej kolekcji

Nowa kolekcja City Vibes Trends 20/21 obejmująca blaty robocze, ultracienkie blaty Slim Line oraz płyty laminowane to kompromis pomiędzy niebanalną estetyką a jakością. Projektanci Kronospan podczas swoich poszukiwań uważnie selekcjonowali kolory i wzory, aby stworzyć produkty, które łączą w sobie dynamiczny charakter i przytulną nutę.

Zestawienie w nowej kolekcji elementów zaczerpniętych ze zróżnicowanych środowisk miejskich sprawia, że kolekcja Trends 20/21 to idealna propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią wnętrzarskiego szufladkowania i poszukują niebanalnych rozwiązań.

Aby móc naprawdę zrozumieć, w jakim kierunku zmierza stale zmieniający się świat designu, trzeba sięgać daleko w poszukiwaniu inspiracji. Właśnie ta zasada przyświeca kolekcji City Vibes. Sama nazwa — Moskwa, Barcelona, Mediolan, Warszawa — nie wystarczy. Należy naprawdę poznać ducha, kulturę i mieszkańców miasta.

aranżacja współczesna Moskwa

Kluczowe znaczenie ma trzymanie ręki na światowym pulsie designu. Udział w światowych targach i konferencjach, obserwacje, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i dialog z branżą pozwalają dowiedzieć się, jaki styl sprawdzi się na rynku i w którą stronę podążają trendy.

Finalny efekt to optymalny mariaż wszystkich tych rzeczywistości w kolekcji City Vibes — nowym, urozmaiconym asortymencie dekorów, które wychodzą naprzeciw zmieniającym się gustom i czysto biznesowym realiom.

aranżacja inspirująca Barcelona
aranżacja wyrafinowany Mediolan

To miasta są liderami nowinek. Właśnie ta niesamowita mieszanka historii, tożsamości kulturowej i energii, którą można znaleźć w miejskim otoczeniu, stanowiła inspirację dla kolekcji City Vibes. Nowe dekory to esencja miejskiego życia, estetyki i ducha.

Za stylem każdego dekoru — jego kolorystyką, teksturą i intensywnością — stoi pełna charakteru dynamika metropolii. Źródłem natchnienia były ulice, przestrzenie, architektura i ludzie. Inspirowaliśmy się tym, co nowe, tym, co stare, różnorodnością kulturową, kontrastami oraz sprzecznościami, rzeczywistością i legendami każdego z tych miejsc.

aranżacja dynamiczna Warszawa

Kontrastowe zestawienia i uzupełniające się wzory, obfitość odcieni i tekstur, natura i miasto – to to, co oferuje Ci nowa kolekcja Kronodesign® City Vibes.

***

Kronodesign® Trends 20/21 to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych i nieszablonych ofert na rynku. Kolekcja wpisuje się we współczesne trendy, które za punkt odniesienia biorą sobie dynamikę życia i skupiają się na wyzwaniach, jakie wprowadza wielkomiejski styl życia. Tworząc wnętrza z charakterem, w których nie sposób się nudzić, nie rezygnują jednocześnie z nuty relaksu tak ważnego w prywatnych przestrzeniach.

Choćby z tych powodów należy uznać, że jest to kolekcja dla wszystkich, którzy kochają być w centrum wydarzeń, fascynują się nieoczywistymi połączeniami i różnorodnością, ale potrzebują również chwili wytchnienia, aby za moment znów rzucić się w wir nadchodzących wyzwań. We wnętrzu urządzonym z pomocą kolekcji Kronodesign® Trends 20/21 z pewnością poczują się u siebie.

Jeśli chcesz więc wprowadzić do swojego wnętrza dawkę energii, która zachęci Cię do działania, a jednocześnie poszukujesz rozwiązań, które sprawdzą się na długie lata, kolekcja Kronodesign® Trends 20/21 City Vibes jest dla Ciebie.